Category Archive : گفت و گوی خبری

۶

سقزنیوز/ تجلیل از نیم قرن تلاش استاد عمر فاروقی در عرصه تاریخی و فرهنگی

       فرهنگی هنری / گفت و گوی خبری      ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۴

سقز نیوز، مراسم تجلیل از استاد عمر فاروقی مورخ و نویسنده مشهور کردستانی در شهر باستانی سقز توسط دانشگاه پیام نور شهرستان سقز برگزار شد.

Saqqez news

۳

سقز نیوز/ سمینار “شاره که م سه قز” برگزار شد

       گفت و گوی خبری      ۲۱ آذر, ۱۳۹۳

سقز نیوز، سمینار علمی- فرهنگی “شاره­ که­ م سه­ قز” با حضور اقشار مختلف مردم خصوصاً محققین و پژوهشگران منطقه توسط دانشگاه پیام نور- مرکز سقز در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد سقز برگزار شد.

Saqqez news

۴

سقز نیوز / در ماه مبارک رمضان مایعات زیاد بخورید

       گفت و گوی خبری      ۹ تیر, ۱۳۹۳

دکتر علیرضا رضایی در گفت و گو با سایت خبری سقز نیوز گفت: با توجه به این که در ماه مبارک رمضان قرار داریم، افراد در معرض کم آبی شدید قرار می گیرند و مواد زائد با غلظت بالا در ادرارشان دفع می‌شود، بنابراین در این ماه برای پیشگیری از تشکیل سنگ‌های کلیه و دستگاه ادراری، باید مبادرت به مصرف مایعات بیشتری در سحر و افطار کنند.

Saqqez news

۱

سقز نیوز/ گشایش در مسیر فرهنگی، بیشتر شکوه دولت را نمایان کرده است

       گفت و گوی خبری      ۹ تیر, ۱۳۹۳

یک فعال فرهنگی در گفت و گو با سایت خبری سقز نیوز، با بیان اینکه بعد از حوزه دیپلماسی بیش ترین تحرک دولت روحانی در عرصه فرهنگ و هنر نمایان شده است تاکید نمود:گشایش در مسیر فرهنگی، بیشتر شکوه دولت را نمایان  کرده است .

Saqqez news

۱

سقز نیوز/ ابتلای ۵۱ رأس دام به بیماری لمپی اسکین در کردستان

       گفت و گوی خبری      ۱۸ خرداد, ۱۳۹۳

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، نادر فخری ظهر امروز در جلسه ستاد بحران شهرستان سقز که به منظور  پیشگیری از خسارات ناشی از بیماری لمپی اسکین در فرمانداری شهرستان سقز تشکیل شد…

Saqqez news

۰

سقزنیوز / عملیات ممیزی شهر سقز پس از ۲۲ سال آغاز شد

       گفت و گوی خبری      ۱۴ خرداد, ۱۳۹۳

شهردار سقز در گفت و گو با سایت خبری سقز نیوز، گفت: یکی از وظایف مهم شهرداری انجام ممیزی و برداشت اطلاعات املاک و ساختمان های سطح شهر با هدف ایجاد بانک اطلاعات و محاسبه و وصول عوارض املاک و واحدهای کسبی است و بر این اساس طبق قانون، ممیزی املاک و معابر سطح شهر باید هر ۵ سال یکبار انجام شود.

Saqqez news

۵

سقز نیوز / رفع مشکل کم‌آبی شهرستان سقز با بهره‌برداری از سد چراغ‌ ویس ممکن می‌شود

       گفت و گوی خبری      ۱۴ خرداد, ۱۳۹۳

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بازدیدهای میدانی از محلات حاشیه‌ای شهر سقز از جمله تازه آباد و قوخ و کمبود آب در این محلات راه حل اساسی برای رفع مشکل کم‌آبی در سقز را تسریع در بهره‌برداری از سد چراغ ویس دانست.

Saqqez news