۰

حوادث

۶ کشته و ۱۳ زخمی در تصادفات ۱۰ روز گذشته شهرستان سقز

مرداد ۲, ۱۳۹۶ در ۹:۳۵ قبل از ظهر توسط

رئیس فوریت های سقز

۳ کشته و زخمی در دو تصادف در سقز

رئیس مرکز فوریت های پزشکی سقز گفت، در دو حادثه مختلف رانندگی در شهرستان سقز ۲ نفر کشته و ۱ نفر زخمی شدند.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، سیروان فتاحی اظهارداشت: حادثه اول عصر روز گذشته در روستای آدینان در محور سقز – سنندج و در جاده خاکی روستا روی داد.

وی ادامه داد: به علت برخورد بنز کمپرسی باری در ورودی روستای آدینان با پیرمردی ۷۵ ساله به نام “احمد فیضی” باعث مرگ وی شد.

فتاحی افزود: طی اطلاع اورژانس و هلال احمر مستقر در پایگاه صاحب از وقوع حادثه، امدادگران سریعا به محل اعزام که متاسفانه بدلیل شدت جراحات وارده، تلاش ها برای احیای نامبرده نتیجه ای نداشت و جسد به سردخانه بیمارستان امام خمینی انتقال داده شد.

وی اظهارداشت: در حادثه دوم هم که حدود ساعت ۲ بامداد امروز در بلوار کردستان به علت برخورد یکدستگاه پراید با موتورسیکلت روی داد، ۲ نفر از راکبین موتورسیکلت به شدت زخمی و به بیمارستان تامین اجتماعی و امام خمینی انتقال داده شدند.

رئیس مرکز فوریت های پزشکی سقز گفت: یکی از زخمی های این تصادف به نام “رضا فرجی” که به بیمارستان تامین اجتماعی انتقال داده شده بود، به علت شدت جراحات و پس از تلاش پزشکان که بی نتیجه ماند، متاسفانه فوت کرد.

وی ادامه داد: دیگر مجروح این تصادف به نام “بهنام مکری” به بیمارستان امام خمینی انتقال و تحت درمان قرار گرفت، که حال وی نیز رضایتبخش نیست.

گفتنی است در ۱۰ روز گذشته به علت تصادفات مختلف رانندگی در محورهای مواصلاتی شهرستان سقز، ۶ نفر کشته و ۱۳ نفر هم زخمی شده اند.

عوامل پلیس راه و راهنمایی و رانندگی سقز، علت بیش تر این سوانح رانندگی را انحراف به چپ، تخطی از سرعت مطمئنه و رعایت نکردن قوانین راهنمایی و رانندگی اعلام کرده اند.

برچسب‌ها, , , ,

پاسخ دهید