۰

اجتماعی

گازرسانی به روستاهای بخش مرکزی سقز تسریع می شود

آبان ۱۷, ۱۳۹۶ در ۹:۰۹ قبل از ظهر توسط

نماینده سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی

گازرسانی به روستاهای بخش مرکزی سقز تسریع می شود

نماینده سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی گفت، گاز رسانی به سایر روستاهای سقز تسریع می شود.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، محسن بیگلری اظهارداشت: گاز رسانی به  روستاهای سیاهدر سفلی و علیا، وزمله و دارابی، امسال گاز رسانی می شوند.

وی که از روند گاز رسانی به روستاهای شهرستان سفر کرده بود گفت: گاز رسانی به روستاهای میرگه نقشینه، شیخ چوپان و گویزه سال آینده انجام می شود.

بیگلری اظهارداشت: برنامه ریزی جهت رفع مشکل آب آشامیدنی این روستاها توسط اداره آبفار در اولویت قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: پوشش آنتن دهی و اینترنت به روستاهای گویزه و شیخ چوپان، بایستی توسط مخابرات در آینده نزدیک عملیاتی شود.

علی محمدیان، معاون عمرانی فرماندار سقز هم گفت: پیمانکار راه مسیر بوبکتان- شیخ چوپان فعال است و برنامه ریزی عملیات راه سازی مسیر سیاهدر – وزمله سال آینده انجام می شود.

بخشدار مرکزی سقز هم گفت:دهیاران فعالیت های ارزشمندی در حوزه های عمرانی در سطح روستاها انجام داده اند و لازم است این نهاد به عنوان دستگاه اجرایی جهت بهره مندی از اعتبارات کمیته برنامه ریزی در نظر گرفته شوند.

سامان عرفانی: آسفالت راه، تامین آب آشامیدنی، گازرسانی و پوشش آنتن دهی همراه اول و اینترنت از مهمترین خواسته های روستائیان است.

امروز همچنین ۸ مرکز نمونه گیری آزمایشگاهی روستایی به طور همزمان با حضور نماینده مردم شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی در میرده افتتاح شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان سقز در این مراسم گفت: این مراکز در روستاهای تموغه، میرده، سرا، سنته، ایرانخواه، خورخوره، زیویه و گلتپه فعال هستند و روستاییان می توانند به جای مراجعه به آزمایشگاه های دولتی و خصوصی به آنها مراجعه کنند.

محمد سرکوت غوثی ادامه داد: امروز در مراکز درمانی در روستاهای شهرستان سقز خدمات بسیار خوب بهداشتی و درمانی به روستائیان انجام می شود.

برچسب‌ها, , , , ,

پاسخ دهید