۰

دسته‌بندی نشده

پنجمین جشنواره تئاتر خیابانی سقز پایان یافت

شهریور ۱۷, ۱۳۹۶ در ۳:۴۶ بعد از ظهر توسط

پیش از ظهر امروز و در مراسمی

پنجمین جشنواره تئاتر خیابانی سقز پایان یافت

پنجمین جشنواره تئاتر خیابانی سقز با شناخت برترین ها در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و اشاد اسلامی به کار خود پایان داد.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، امیر زارع زاده، دبیر اجرایی پنجمین جشنواره تئاتر خیابانی سقز گفت، در فراخوان این جشنواره ۲۴ اثر ارسال شده بود که پس از باز بینی آثار رسیده ۱۲ اثر برای اجرا در بخش مسابقه راه یافتند.

وی ادامه داد: با رای هیئت داوران، در بخش چهره پردازی لوح تقدیرف تندیس جشنواره و جایزه نقدی به مبلغ یک میلیون ریال به خانم لیلا عزیز پور برای چهره پردازی نمایش ” در بازی آخر راهی نیست” رسید.

زارع زاده ادامه داد: در بخش برشور هم هیئت داوران ضمن درخواست پرهیز از طراحان در استفاده از تصاویر کامپیوتری و توجه به طراحی بروشور و آفیش به صورت اصولی و علمی، ضمن تقدیر از از طراح بروشور آفیش نمایش “در بازی آخر راهی برای نیست” لوح تقدیر و جایزه نقدی خود به مبلغ یک میلیون ریال را به طراحبوشور نمایش ” پینت هاوس”، آقای سارو کریمی اهدا کرد.

وی گفت: در بخش موسیقی هم هیئت داوران ضمن تشویق گروههای شرکت کننده در این جشنواره و جشنواره های آتی و اجرای عمومی به ساخت موسیقی و سپردن امر ساخت موسیقی به افراد دارای صلاحیت، از بین کارهای اجرا شده هیچ انتخابی نداشت.

زارع زاده ادامه داد: در بخش طراحی لباس هم هیئت داوران ضمن تقدیر از طراح لباس نمایش ” یک اتفاق ساده” لوح تقدیر جشنواره و جایزه نقدی به مبلغ دو میلیون ریال را به امید مصطفایی طراح نمایش ” در بازی آخر راهی برای خروج نیست” اهدا کرد.

وی گفت: هیئت داوران در بخش بازیگری زن هم، نازیلا امینی را برای اجرای موفق در نمایش “پنت هاوس” به عنوان بازیگر اول زن معرفی و لوح تقدیر، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به مبلغ ۳ میلیون ریال به وی اهدا کرد.

دبیر پنجمین جشنواره تئاتر خیابانی سقز در ادامه گفت: هیئت داوران رتبه اول بازیگری مرد را نیز به وریا شاکری برای اجای خوب در نمایش “پنت هاوس” شامل لوح تقدیر، تندیس جشنواره و هدیه نقدی به مبلغ ۳ میلیون ریال اهدا کرد.

وی گفت: هیئت داوران همچنین در بخش طرح و ایده هم لوح تقدیر، تندیس جشنواره و هدیه نقدی به مبلغ ۳ میلیون ریال به هیوا اسد بیگی برای نمایش “پنت هاوس” اهدا کرد.

زارع زاده اظهارداشت: هیئت داوران همچنین رتبه اول کارگردانی را به امید مصطفایی برای نمایش “در بازی آخر راهی برای خروج نیست” شامل لوح تقدیر، تندیس جشنواره و هدیه نقدی به مبلغ ۳ میلیون ریال اهدا کرد.

پنجمین جشنواره تئاتر خیابانی سقز به مدت ۴ روز با حضور گروههای نمایشی از سقز برگزار شد.

برچسب‌ها, , ,

پاسخ دهید