۲

دسته‌بندی نشده

پلیس راه شهرستان سقز هشدارداد / تردد اتوبوس در مسیر سقز به مریوان کما کان ممنوع است

مرداد ۲۹, ۱۳۹۲ در ۷:۲۲ قبل از ظهر توسط

سرگرد قاسم موسوی در گفت و گو با خبرنگار … در سقز با بیان اینکه ، مسیر سقز به مریوان به عنوان یک مسیر فرعی محسوب می شود ، و اینکه این مسیر دارای نقص هندسی در پیچ ها و فاقد حفاظ لازم  و علائم بازدارنده در قسمت های پرتگاه می باشد ، لذا تردد هرنوع اتوبوس مسافربری و غیره در این مسیر ممنوع بوده و پلیس را طبق قوانین راهنمایی و رانندگی با رانندگان متخلف برخورد خواهد کرد .


فرمانده پلیس راه شهرستان سقز با اشاره به اینکه هدف پلیس راه خدمت به مردم و ایجاد ترافیکی روان و بی خطر برای رانندگان و مسافران است ، مسیر سقز به مریوان با هماهنگی با سلسله مراتب فرماندهی برای تردد اتوبوس ها بسته شده است .


وی در ادامه افزود : ممنوعیت تردد اتوبوس در این مسیر در شورای ترافیک شهرستان سقز هم به تصویب رسیده است و در صورت رفع نواقص این جاده از سوی راه و شهر سازی استان کردستان ، پلیس راه از این موضوع استقبال و هیچ ممنوعیتی برای تردد اتوبوس ها نخواهد گذاشت .


سرگرد قاسم موسوی از تعامل خوب رانندگان اتوبوس ها با این فرماندهی که هدف تنها حفظ جان مسافران است تقدیر و خواستار ادامه این همکاری تار فع نواقص این جاده مهم از لحاظ کوتاهی مسیر سقز به مریوان و چشم انداز زیبای آن در ایام مختلف سال به ویژه بهار شد .


سقز – نیوز

+

۲ دیدگاه

  1. ناشناس

    on مرداد ۲۹, ۱۳۹۲ - پاسخ

    جاده سقز به مریوان به یک شاهنامه تبدیل شده است ، بلکه در دولت جدید این جاده ساختش به اتمام برسد .

  2. ناشناس

    on مرداد ۲۹, ۱۳۹۲ - پاسخ

    جاده سقز به مریوان به یک شاهنامه تبدیل شده است ، بلکه در دولت جدید این جاده ساختش به اتمام برسد .

پاسخ دهید