۰

اجتماعی

پرداخت وام ضروری به بازنشستگان کشوری کردستان

مهر ۲۵, ۱۳۹۶ در ۱۲:۰۷ بعد از ظهر توسط

مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان کردستان عنوان کرد

پرداخت وام ضروری به بازنشستگان کشوری کردستان/ پرداخت ۳۳۰ هزار تومان کمک هزینه سفر به بازنشستگان استان

مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان کردستان از پرداخت وام ضروری به مبلغ ۴ میلیون تومان در اقساط ۳۶ ماهه در استان خبر داد.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، محمد احمدی شامگاه یکشنبه در اولین همایش توسعه گردشگری و ترویج سفرهای زیارتی، سیاحتی بازنشستگان استان کردستان که در محل هتل جهانگردی سنندج برگزار شد، اظهار کرد: در سال گذشته تعداد ۱۳۳ نفر از بازنشستگان استان کردستان از سوی شرکت ایرانگردی و ۱۲۶ نفر از طرف شرکت پرشین‌گلف به سفرهای زیارتی و سیاحتی اعزام شده‌اند.

وی افزود: در مجموع تا این لحظه تعداد ۹۶ نفر بازنشسته به این سفرها عازم شده‌اند.

مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان کردستان اعلام کرد: در راستای اعزام بازنشستگان به سفرهای زیارتی و سیاحتی و همان طرح در خانه نمانیم، صندوق بازنشستگی کشوری با شرکت ایرانگردی و جهانگردی، شرکت پرشین‌گلف و مجتمع آب درمانی محلات قرارداد منعقد کرده است.

وی در ادامه خطاب به بازنشستگان خاطرنشان کرد: شرکت ایرانگردی و جهانگردی بخش عمده‌ای از  سفرهای بازنشستگان را از طریق شرکت سفر کارت ملی ایران انجام می‌دهد که صندوق بازنشستگان کشوری این امکانات را برای بازنشستگان اختصاص داده است که در طول دوران بازنشستگی خود سه بار می‌توانند به همراه یک نفر همراه از اعضای خانواده خود به سفر بروند و یک بار از آب درمانی محلات استفاده نمایند.

وی با بیان اینکه از اول مهرماه سال جاری به دستور مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری ۱۰ درصد به یارانه سفر افزوده شده است، گفت: به ازای هر نفر بازنشسته و همراه وی، ۳۳۰ هزار تومان که در مجموع ۶۶۰ هزار تومان  یارانه سفر پرداخت می‌شود.

مدیر صندوق بازنشستگان کشوری کردستان همچنین از کلنگ‌زنی و احداث خانه امید در سنندج، خبر داد و افزود: امیدواریم این امر با یاری و حمایت مسئولان استان و شورای شهر سنندج در آینده‌ای نزدیک به فعلیت برسد.

احمدی تصریح کرد: امیدواریم امروز حضور مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری سفرکارت ملی ایران و معاون مالی وی در این جمع، نقطه عطفی برای مهیاشدن سفر بازنشستگان باشد که موجبات شادابی و نشاط آنها را فراهم می‌سازد.

وی در پایان، از پرداخت وام ضروری به مبلغ چهار میلیون تومان در تاریخ ۲۲ مهرماه سال جاری به مدت یک ماه به بازنشستگان کشوری، استان کردستان با مراجعه به سامانه الکترونیکی  www.cspf.ir خبر داد که در اقساط ۳۶ ماهه از مستمری وام‌گیرندگان کسر می‌شود.

برچسب‌ها, , , , ,

پاسخ دهید