۰

ورزشی

هفته اول مسابقات لیگ برتر وزنه برداری استان کردستان در سالن کاوه برگزار شد

آذر ۳, ۱۳۹۶ در ۱۰:۴۲ بعد از ظهر توسط

برگزاری هفته اول مسابقات لیگ برتر وزنه برداری استان کردستان در سقز

هفته اول مسابقات لیگ برتر وزنه برداری استان کردستان در سالن کاوه برگزار شد.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، این رقابت ها، امروز جمعه با حضور  ۴۲ ورزشکار از شهرستان های سقز، سنندج ، دیواندره، کامیاران و قروه در سالن ورزشی کاوه شهرستان سقز برگزار شد.

 رئیس هیئت وزنه برداری استان کردستان در حاشیه برگزاری این مسابقات گفت: ورزشکاران شرکت کننده در هفته اول مسابقات لیگ برتر وزنه برداری استان کردستان در سه رده سنی و سه دسته A,B,C با هم به رقابت پرداختند.

شاهو جوانمردی اظهارداشت: در پایان این رقابتها تیم کامیاران با  ۲۰۱ امتیاز اول شد، سنندج با ۱۹۷ امتیاز دوم و تیم سقز هم با ۱۹۵ امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت.

وی ادامه داد: در این مسابقات از سوی اداره ورزش و جوانان شهرستان سقز و هیات وزنه برداری این شهرستان از قهرمانان و پیشکسوتان این رشته ورزشی تقدیر شد.

رئیس هیئت وزنه برداری استان کردستان همچنین گفت: فینال این رقابت ها در بهمن ماه امسال به میزبانی شهرستان کامیاران برگزار خواهد شد.

این مسابقات با حضور فرزاد خاکی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سقز، شاهو جوانمردی رئیس هیات وزنه برداری استان کردستان، جمعی از پیشکسوتان، اعضای شورای شهر، اعضای هیات وزنه برداری، مربیان و علاقمندان در سالن ورزشی کاوه شهرستان سقز برگزار شد.

برچسب‌ها, , , , ,

پاسخ دهید