۰

دسته‌بندی نشده

نشست پرسش و پاسخ فرماندارشهرستان سقز با مردم برگزار شد

مهر ۶, ۱۳۹۲ در ۹:۵۱ قبل از ظهر توسط

به گزارش خبر نگار سقز نیوز ،در این نشست که بعد از برگزاری نماز عبادی سیاسی جمعه و در مسجد جامع شهر سقز برگزارشد ، نادر فخری طی سخنان کوتاهی با بیان اینکه  مسئولان شانی جز خدمتگزاری به مردم ندارند به بیان بخشی از اقدامات اساسی انجام شده در سطح شهرستان از جمله پیگیری برای اتمام طرحهای کلان پرداخت.


در این نشست که تعدادی از مسئولین شهرستان و  مدیر کل دفتر ارزیابی و رسیدگی به شکایات استانداری کردستان نیز حضور داشتند . مردم به نوبت سوالات خود را از فرماندار پرسیدند.


شهروندی در خصوص بازارچه مرزی سیف و تعاونی مرزنشیان سوال کرد که نادر فخری در پاسخ گفت:جهت رفاه حال مرزنشیان معبرهای قانونی کولبری ایجاد خواهد شد و تعاونی مرزنشینان ساماندهی خواهد شد .


نمازگزاری در خصوص جاده سقز مریوان به فرماندار گفت؛دلیل طولانی شدن اتمام این جاده و تردد نکردن اتوبوس از این مسیر چیست ، فرماندار در جواب تاکید کرد ، با جدیت پیگیر به اتمام رسیدن این جاده مهم مرزی و گردشگری هستیم وبایستی زودتر به اتمام برسانیم و با اتمام این مسیر و اینکه برای تردد اتوبوس مشکلی نباشد سریعا آن را بر روی اتوبوس ها آزاد خواهیم کرد .


در این نشست پرسش و پاسخ که یک ساعت به طول انجامید و مردم بیشتر مسائل عمومی شهرسان رامطرح وپیگیر می شدند،فردی پیرامون اهمیت کنارگذرسوال پرسید وافزود؛تردد ماشین های سنگین وترانزیتی بودن جاده سقز سنندج می طلبد که در اسرع وقت عملیات عمرانی کنارگذر شروع شود.فخری در جواب گفت:با پیگیری های متعدد وباوجود کمبود اعتبار ،پیمانکار مشخص شده وهم اکنون مشغول عملیات عمرانی است که ان شالله تا پایان مهرماه ۴ کیلومتر از آن به اتمام خواهد رسید .


شهروندان در این نشست،مسائل دیگری نیز مطرح نمودند که از جمله می توان به کمبود پزشک قلب،مشکلات زیر ساختی مسکن مهر،مشکلات عمرانی معابر و کوچه ها که فرماندار خاطرنشان ساخت موضوعات را در جلسات وملاقات مردمی که دوشنبه برگزار خواهدشد و توسط معاونان با حضور شهروندان پیگیری خواهد شد .

saqqez-news.blogfa.com


سقز نیوز

پاسخ دهید