۰

ورزشی

مسابقات چند جانبه موتور کراس در سقز برگزار شد

آبان ۵, ۱۳۹۶ در ۳:۱۲ بعد از ظهر توسط

به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش

مسابقات چند جانبه موتور کراس در سقز برگزار شد

به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش، مسابقات چند جانبه موتور کراس در شهرستان سقز برگزار شد.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، مسابقات چند جانبه موتور کراس به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش با حضور تعداد زیادی از همشهریان سقزی، جوانان و ورزش دوستان، امروز در پیست موتور سواری این شهرستان برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سقز گفت: در این رقابت ها بیش از ۳۰ ورزشکار از شهرهای همدان، زنجان، سقز، ملکان، بناب، اردبیل ، ارومیه و مراغه در سه کلاس با هم به رقابت پرداختند.

فرزاد خاکی اظهارداشت: در پایان این رقابت ها در کلاس ۲۵۰ سی سی افشین سیروسی از همدان در جایگاه اول قرار گرفت، محمد گوگ تپه از ارومیه و حمید رضا عظیمی نیا از زنجان به ترتیب دوم و سوم شدند.

وی ادامه داد: در کلاس ۴۰۰ سی سی هم پیمان رستم زاده از اردبیل، مهدی جواهری از همدان و ژیلوان رضوی از سقز به ترتیب مقام اول تا سوم را به دست آوردند.

خاکی ادامه داد: در کلاس سوپر کراس نیز افشین سیروسی از همدان در جایگاه اول قرار گرفت، مهدی جواهری از همدان دوم و حمید رضا عظیمی نیا از زنجان سوم شد.

فرزاد خاکی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سقز در مراسم پایانی این رقابت ها ضمن خیر مقدم به مهمانان و شرکت کنندگان و نیز با تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش، از هیات اتومبیلرانی و موتورسواری شهرستان سقز و تمامی برگزار کنندگان این مسابقات تشکر و قدر دانی کرد.

در پایان این رقابت ها به نفرات اول تا سوم حکم  و مدال قهرمانی و نیز جوایزی به رسم یاد بود اهدا شد.

برچسب‌ها, , , ,

پاسخ دهید