۶

دسته‌بندی نشده

ما مدیران میدانی می خواهیم نه مدیران پشت میز نشین

تیر ۱۹, ۱۳۹۲ در ۶:۰۷ بعد از ظهر توسط

فرماندار شهرستان سقز عصر روزگذشته ۱۸ تیرماه در اولین جلسه شورای اداری شهر صاحب که در سالن اجتماعات بخشداری زیویه برگزار شد ، با گله مندی از بعضی مدیران کل که فقط از دور روند اجرای طرح ها را در این شهرستان پیگیری می کنند گفت : سقز دومین شهرستان بزرگ استان کردستان است و می طلبد که مدیران کل در سال حد اقل سه بار از شهرستان بازدید داشته باشند .


به گزارش خبرنگار سقز نیوز ، نادر فخری با اشاره به اینکه صاحب اولین شهر  شهرستان سقز است ، بر راه اندازی نمایندگی تعدادی از ادارات شهرستان در شهر صاحب در صورت تامین اعتبار و جانمایی زمین تاکید و قول مساعد داد .


وی با بیان اینکه اعتبارات سال جاری در مرحله ابلاغ قرار دارد ، اظهار امیدواری کرد با ابلاغ آن شاهد تسریع در اتمام پروژه های در دست اجرا در شهرستان با شیم .


فرماندار شهرستان سقز با انتقاد شدید از برداشت بی رویه مصالح رودخانه ای ازرودخانه های این شهرستان ، گفت : از این پس با افراد متخلف در برداشت مصالح رودخانه ای برخورد قانونی صورت خواهد گرفت .


فخری با اشاره به اتمام برقرسانی به شهرک صنعتی صاحب ، از راه اندازی شبکه اینتر نت پر سرعت در این شهر خبرداد و گفت : هم اکنون پزشک ، ماما ، داروخانه ،تزریقات و پانسمان در مرکز بهداشتی شهرصاحب برای رفاه حال ساکنان این شهر دایر شده است .


نماینده مردم شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی هم با اشاره به اینکه صاحب اولین شهر دومین شهرستان بزرگ استان کردستان است ، باید با همکاری تمام مسئولان ، این شهر هرچه سریع تر به جایگاه واقعی خود برسد .


محسن بیگلری افزود : زمانی شهر معنی پیدا می کند که ادارات در آن برای ارائه خدمت نمایندگی داشته باشند ، پس از ادارات به ویژه ادارات خدمات رسان ونیز بانک ها درخواست داریم در این راستا هرچه سریع تر اقدام و دین خود را به مردم ادا کنند .


وی چهره یک شهر را در رخ صاحب بسیار کمرنگ دانست و اظهار داشت : شهرک صنعتی به نوعی کلید توسعه و اشتغالزایی است و در این راستا براتمام ساخت شهرک صنعتی صاحب که نقش مهمی دارد تاکید کرد .


ماموستا ملا محمد غفوری امام جمعه صاحب هم در این جلسه جمهوری اسلامی ایران را یک نعمت الهی برای مردم دانست و برارائه خدمات ادارات در این شهر تاکید کرد .


در ادامه این جلسه کمبود های این شهر توسط بخشدار ، شورای اسلامی شهر صاحب و جمعی از معتمدان بیان و بر تسریع در رفع آنها تاکید شد .


شهر صاحب دارای ۲۲۹۴ نفر جمعیت و در مسیر اصلی سقز – سنندج و در ۱۷ کیلومتری شهر سقز قرار گرفته است .

سقز نیوز


 

+

۶ دیدگاه

 1. ناشناس

  on تیر ۲۵, ۱۳۹۲ - پاسخ

  شهر جدید صاحب هم نیازمند توجه است

 2. ناشناس

  on تیر ۲۵, ۱۳۹۲ - پاسخ

  شهر جدید صاحب هم نیازمند توجه است

 3. ناشناس

  on مرداد ۱۰, ۱۳۹۲ - پاسخ

  سلام خدمت آقای بیگلری ، صاحب هم چشم به راه مساعدت های شماست .

 4. ناشناس

  on مرداد ۱۰, ۱۳۹۲ - پاسخ

  سلام خدمت آقای بیگلری ، صاحب هم چشم به راه مساعدت های شماست .

 5. ناشناس

  on مرداد ۱۱, ۱۳۹۲ - پاسخ

  درود بر بیگلری

 6. ناشناس

  on مرداد ۱۱, ۱۳۹۲ - پاسخ

  درود بر بیگلری

پاسخ دهید