۰

دسته‌بندی نشده

فرماندار سقز / همکاری و همدلی مسئولان شهرستان با عث کاهش قاچاق دراین شهرستان شده است

آبان ۲۷, ۱۳۹۲ در ۵:۲۴ قبل از ظهر توسط

به گزارش سقز نیوز ، فرماندار شهرستان سقز،در کارگروه کنترل و مبارزه با قاچاق ، معضل قاچاق را به عنوان یک ترفند و توطئه دشمن برای اخلال در نظام اقتصادی کشور و استان دانست واظهار داشت:دشمن به دنبال ضربه زدن به معیشت مردم و ایجاد نارضایتی است و از طریق وارد کردن اقلام ضد فرهنگی درصدد است تا به اعتقادات مردم خدشه وارد کند .


فخری عملکرد شهرستان سقز را در راستای نظارت و کنترل قاچاق مطلوب توصیف و از اقدامات اعضای کارگروه،نیروهای نظامی وانتظامی و امنیتی و مردم تقدیر کرد


وی با بیان اینکه : میزان کشفیات،کنترل و کاهش قاچاق دام و مشروبات الکلی،نشانه عزم و اراده جدی مسئولان شهرستان در برخورد با این معضل است.


فخری با اعلام اینکه : چشم امید مردم به مسئولان است ،خواستار نظارت و کنترل شدید در بحث قاچاق شد و ادامه داد : برخود با قاچاق،یک وظیفه شرعی و قانونی است که بایستی به جد در دستور کار اعضا کار گروه باشد .


فرماندار شهرستان سقز کاهش قاچاق دام و سوخت را نشان از جدیت مسئولان شهرستان رادر زمینه برخورد با وارد کنندگان کالای قاچاق دانست .


در ادامه این جلسه با بیان اینکه : برای جلوگیری از هرگونه دخل و تصرف در قیمت دارو چند داروخانه شهرستان به نرم افزار قیمت دارو مجهز شده است ، اعلام شد که به زودی تمام داروخانه های شهرستان به این نرم افزار مجهز خواهند شد .


در همین جلسه ضمن تاکید بر نظارت بر ورود و خروج کالا ، بر حمایت از کالای داخلی،کمک به اقتصاد کشور و حمایت از مصرف کننده توسط اعضا مورد تاکید قرار گرفت .هرگونه بهره برداری از این خبر فقط با ذکر منبع مجاز است


saqqez-news.blogfa.com


سقز نیوز

پاسخ دهید