۰

اجتماعی

فرماندار سقز/ خبرنگاران در توسعه کشور نقش آفرینی کرده اند

مرداد ۱۶, ۱۳۹۵ در ۳:۵۹ بعد از ظهر توسط

خبرنگاران در توسعه کشور نقش آفرینی کرده اند

فرماندار سقز

خبرنگاران در توسعه کشور نقش آفرینی کرده اند

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سقز گفت، قلم واژه ای مقدس است که در توسعه جوامع نقش دارد و خبرنگاران در توسعه کشور نقش آفرینی کرده اند.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، علی اکبر ورمقانی، ظهر امروز در آیین تجلیل از خبرنگاران سقزی که همزمان با هفدهم مرداد ماه در سالن اجتماعات فرمانداری با گرامیداشت یادوخاطره خبرنگار شهید محمود صارمی برگزار شد افزود: خبرنگاران افراد دلسوز، متدین و خدمتگزار در سطح جامعه هستند.

وی با بیان اینکه، باید از قلم به شیوه ای استفاده کنیم که در پیشبرد امور نقش داشته باشد، اضافه کرد: استفاده نابجا و غیر عادلانه از قلم درست نیست.

فرماندار سقز عنوان کرد: باید در ارایه گزارش، مطالب و خبرها، خبرنگاران، دقت، سرعت و صحت را مد نظر داشته  باشند.

فرماندار بر رعایت انصاف و عدالت، انعکاس دردهای مردم تاکید و تصریح کرد: رسانه پل بین مردم و مسئولان است و باید چشم بینا و گوش شنوای جامعه باشند.

وی ادامه داد: باید مسئولان انتقاد پذیر باشند و خبرنگاران نیز با انتقادهای سازنده راهکارهایی برای توسعه شهرستان ارایه کنند.

فرماندار سقز عنوان کرد: افرادی که دارای سایت اطلاع رسانی هستند نسبت به گرفتن مجوز اقدام کنند.

کامیل کریمیان معاون سیاسی فرماندار سقز هم خواستار راه اندازی اتاق خبرنگاران در شهرستان و بر ثبت نام خبرنگاران در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد.

خبرنگاران هم در این آیین بر حمایت و همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بر بحث بیمه و مسکن خبرنگاران، بر ارزش دادن به خبرنگاران تاکید کردند.

استقلال خبری، رعایت تقوای سیاسی، تولید اخبار، ارایه انتقادهای سازنده از جمله مواردی بود که توسط مسئولان عنوان شد.

در ادامه این آیین از جمعی از خبرنگاران شهرستان با ارایه لوح سپاس و هدیه تجلیل شد.

برچسب‌ها, , ,

پاسخ دهید