۰

دسته‌بندی نشده

فرماندار از مجتمع نگهداری کودکان بی سرپرست سقز بازدید کرد

دی ۱۷, ۱۳۹۲ در ۲:۳۹ بعد از ظهر توسط

مجتمع نگهداری کودکان بی سرپرست سقز یک مجموعه کم نظیر در منطقه  است: فرماندار سقز گفت : اخلاق،فرهنگ،تفکر،رفتار و عمل نوع دوستانه و خیرخواهانه مردم سقز برگرفته از تقوا و تدین مردم شهرستان سقز است.

به گزارش سقز نیوز ،  در دیدار فرماندار شهرستان سقز با کودکان بی سرپرست ،سایت رایانه ای راه اندازی و بسته های آموزشی کمک رایانه به زبان کردی برای آنها ارسال خواهد شد

فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان سقز از مجتمع فرهنگی و تربیتی کودکان بی سرپرست حاج افتخار امینی بازدید و از نزدیک با ۲۱ کودک دختر و پسر که در سنین مختلف در این مجتمع نگهداری می شوند دیدار کردند .

در جریان این دیدار نادر فخری از اقدامات خیران در راستای راه اندازی،مدیریت و حمایت از مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست و مجموعه سرای سالمندان تقدیر و وضعیت این مراکز مردمی که توسط خیران حمایت و اداره می شود را بسیار مطلوب ، رضایت بخش و کم نظیر توصیف کرد .

فخری با بیان اینکه ؛آنچه از مدیریت این دو مجموعه شاهد بوده ایم،رسیدگی به امورات کودکان و سالمندان با انگیزه و عشق بوده است .

فرماندار شهرستان سقز با اشاره به اقدامات شایسته مجموعه مدیریت این دو مجتمع واقدامات مردم خیر شهرستان سقز در حمایت از این دو مجموعه ادامه داد؛ اخلاق،فرهنگ،تفکر،رفتار و عمل نوع دوستانه و خیرخواهانه مردم سقز برگرفته از تقوا و تدین مردم شهرستان سقز است.

فرماندار سقزاظهار امیدواری کرد : در آینده نزدیک مرکز نگهداری  و ترک اعتیاد معتادان  توسط مردم نیک اندیش وخیر شهرستان سقز راه اندازی شود.

نادر فخری، برگزاری کلاس آموزشی ، اعزام مربی از سوی مرکزآموزش فنی و حرفه ای و اهدای بسته های آموزشی کمک رایانه به زبان کردی توسط مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان را از جمله مواردی برشمرد که در راستای ارتقای وضعیت آموزشی ، برای کودکان این مجتمع انجام خواهد شد.

در این دیدار ، شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر سقز نیز قول مساعد دادند که تا پایان سال تحصیلی جاری هزینه سرویس ایاب و ذهاب کودکان این مجتمع را جهت عزیمت به مدرسه را تقبل نمایند .

 

گفتنی است این مجتمع سه طبقه در سال ۸۶ توسط خانواده مرحوم حاج افتخار امینی تاسیس شد.

هرگونه بهره برداری از این خبر فقط با ذکر منبع مجاز است

saqqez-news

پاسخ دهید