۲

دسته‌بندی نشده

شهردار سقز / کمیسیون اصناف ، صنعت و تجارت در شهرداری راه اندازی خواهد شد

آذر ۴, ۱۳۹۲ در ۴:۵۰ قبل از ظهر توسط

به گزارش سقز نیوز ،شهردارسقز که به همراه معاونین و تعدادی از مسئولین واحد های مختلف شهرداری  در دیدار با رئیس مجمع امور صنفی و روسای اتحادیه های این مجمع که در سالن اجتماعات مجمع امور صنفی صورت گرفت ، گفت : امروز مجمع امور صنفی شهرستان سقز جزو پاک ترین صنف هستند که همواره تلاش کرده اند در بازار خرید و فروش وضع اقتصادی مردم را رعایت کنند .


مهندس ضیاالدین نعمانی در ادامه با بیان اینکه : رسیدگی به امورات شهر با همکاری مردم میسر است ، بر حمایت اصناف و بازاریان از شهرداری برای توسعه و عمران شهر سقز تاکید کرد .


وی در ادامه اظهار داشت : شهرداری در سال جاری برای زیبا سازی بازار و بعضی تغییرات در بافت قدیمی بازار برنامه هایی را در دستور کار دارد که با همکاری مجمع امور صنفی آن ها را در اجرا خواهد کرد .


شهردار سقز از جانمایی جدیدمیدان میوه و تره بار در این شهر خبر داد و گفت : شهرداری از کسانی که طرح های سرمایه گزاری برای اجرا در سقز دارند حتما حمایت خواهد کرد .


رئیس شورای شهر سقز هم در این نشست با بیان اینکه شهرداری و مجموعه بازار لازم و ملزوم هم هستند ، بر ادامه همکاری بازاریان با شهرداری در ارائه خدمات مطلوب به همشهریان تاکید کرد .


وی حضور گسترده مردم در پای صندوق های اخذ رای را نشان از علاقه مردم به عمران و آبادانی شهر دانست و افزود : ما هم وظیفه داریم با خدمت صادقانه به مردم  در جهت عمران و آبادانی هرچه بیشتر شهر تلاش کنیم .


نظام غفاری با اشاره به گستردگی مجمع امور صنفی افزود : شهرداری و شورای اسلامی شهر سقز همواره از نظرات این مجمع برای رسیدگی بهتر به امورات شهر استقبال خواهد کرد .


وی در ادامه با بیان اینکه امروز شهرداری سقز بدهی دارد گفت : در اجرای تحول و رونق در شهر ، توسعه و خدمات رسانی توسط شهرداری کماکان ادامه خواهد داشت و هیچ پروژه ای متوقف نخواهد شد .


در ابتدای این نشست رئیس مجمع امور صنفی شهرستان سقز هم با تقدیر از همکاری مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر با مجمع امور صنفی ، بر ادامه این همکاری تاکید کرد .


رشید غفوری با اشاره به شروع تعدادی پروژه عمران شهری از سوی شهرداری در دوره شورای سوم شهر سقز ، بر اتمام این پروژه ها تاکید کرد .


در ادامه این نشست هر کدام از معاونین شهردار و تعدادی از روسای اتحادیه های صنفی بر ادامه همکاری شهرداری و مجمع امور صنفی برای ادامه خدمت رسانی تاکید کردند .


تعویض سقف بازار به صورت قوسی ، ساخت نمایشگاه دائمی ، جمع آوری سایه بان های سطح شهر و یکنواخت کردن آن ها ، کمک به جمع آوری سد معبرها و ساخت سالن های چند منظوره از اهم مصوبات این نشست مشترک بود .


هرگونه بهره برداری از این خبر فقط با ذکر منبع مجاز است


saqqez-news.blogfa.com


سقز نیوز

+

۲ دیدگاه

  1. ناشناس

    on آذر ۴, ۱۳۹۲ - پاسخ

    اگر این بازار را از این حالت که چندین بار توسط مسئولین قبلی هم قول داده شده است را تغییر بدهید خدمت بزرگی به شهر تاریخی سقز می کنید .

  2. ناشناس

    on آذر ۴, ۱۳۹۲ - پاسخ

    اگر این بازار را از این حالت که چندین بار توسط مسئولین قبلی هم قول داده شده است را تغییر بدهید خدمت بزرگی به شهر تاریخی سقز می کنید .

پاسخ دهید