۰

دسته‌بندی نشده

سه عضو یک خانواده در تصادف مسیر سقز – سنندج کشته شدند

شهریور ۱۹, ۱۳۹۲ در ۹:۳۰ قبل از ظهر توسط


به گفته رئیس مرکز فوریت ها ی پزشکی شهرستان سقز ، فردی در ساعت ۲۲ شب گذشته با شماره تلفن ۱۱۵ تماس گرفت و از یک تصادف رانندگی بین سه دستگاه وسیله نقلیه در حوالی روستای جنیان در مسیر اصلی سقز به سنندح که به شدت با هم برخورد و احتمال کشته و مجروح شدن در داخل این خودروها وجود دارد خبر داد .


علیرضا تمیمی اظهار داشت : بلافاصله نیروهای امدادی این مرکز که در پایگاه ایرانخواه مستقر هستند به محل مورد نظر اعزام شد .


وی در ادامه افزود : با رسیدن نیروهای امدادی مشخص شد که در لحظه اولیه تصادف  سه عضو یک خانواده به نام های علیرضا جسمی ۴۰ ساله ، راحله جهانی ۳۷ ساله و عبد الواحد جسمی ۱۸ ساله در دم کشته شدند و حمید جسمی  ۱۰ ساله هم  از ناحیه دست و پا دوچار شکستگی شدید که برای مداوا به بیمارستان امام خمینی (ره) سقز انتقال داده شد .


تمیمی گفت :  فرد مجروح و کشته های تصادف  به وسیله آمبولانس های هلال احمر و مرکز فوریت های پزشکی به بیمارستان امام خمینی سقز انتقال داده شدند


امجد عبدالهی مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات  ایمنی شهرداری سقز هم در باره این تصادف به خبر نگار سقز نیوز ، گفت : با توجه به اینکه یک خودروی ام . وی . ام  با سرعت زیاد از پشت سر به یک دستگاه تریلی که به سمت سقز حرکت می کرد برخور و سپس یک دستگاه سواری پژو پارس هم با خودروی ام . وی . ام  برخورد می کند .


وی در ادامه اظهارداشت : به علت شدت تصادف  دو خودروی سواری  به ویژه ام . وی . ام  دوچار خسارت کلی شده که با تلاش امدادگران و با برش قسمت هایی از خودروها اجساد و مجروح تصادف از داخل خودرو ام . وی . ام خارج شدند .


سرگرد فلاح جانشین فرمانده پلیس راه شهرستان سقز در باره تصادف گفت :  کارشناسان پلیس را ه در حال بررسی  علت تصادف هستند که به زودی اعلام خواهد شد .


سقز – نیوز

پاسخ دهید