۰

اجتماعی

سقز نیوز/۵۳ دستگاه اتوبوس به شهروندان سقزی ارایه خدمات می دهند

آبان ۱۵, ۱۳۹۴ در ۱۰:۴۹ قبل از ظهر توسط

شهردار سقز

۵۳ دستگاه اتوبوس به شهروندان سقزی ارایه خدمات می دهند

شهردار سقز گفت: ،  تعداد ۵۳ دستگاه اتوبوس و میدل باس به شهروندان سقزی روزانه خدمات ارایه می کنند.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، ضیاالدین نعمانی پیش از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگاران افزود: این دستگاه ها در ۱۸ مسیر درون شهری و برون شهری به فعالیت می پردازند و ۳۵ هزار نفر از آنها استفاده می کنند.

وی اظهار کرد: ارایه خدمات رایگان به نمازگزاران در روزهای جمعه و جابجایی مسافر در بعد از ظهر روزهای پنجشنبه به آرامستان آیچی از دیگر برنامه های سازمان اتوبوسرانی برای خدمات بیشتر به مردم بوده است.

شهردار سقز، تجهیز اتوبوس های سطح شهر به وسایل گرمایشی، فعال سازی سرویس های رایگان در مواقع بارندگی و بحران در تمامی مسیرهای سطح شهر و شناسایی نقاط قوت و ضعف و تقویت و رفع آن به صورت روزانه از دیگر برنامه های سازمان اتوبوسرانی شهرداری سقز است.

وی اعلام کرد: از جمله اقدامات ویژه در خصوص شروع فصل بارندگی و سرما، ثبت ساعت و کنترل دقیق ورود و خروج اتوبوس به پایانه ها عنوان کرد و گفت: گشت‌زنی و بهره گیری از پرسنل ستادی سازمان و نظارت دقیق بر نحوه سرویس‌دهی، در دستور کار است.

نعمانی در ادامه با بیان اینکه، حل بسیاری از چالش‌های شهری با تدوین سند چشم‌انداز و برنامه ریزی راهبردی امکان پذیر است از تدوین این سند در آینده نزدیک خبر داد.

برچسب‌ها, , ,

پاسخ دهید