۰

اجتماعی

سقز نیوز/ ۸۰ برنامه در هفته نیروی انتظامی در سقز برگزار می شود

مهر ۱۲, ۱۳۹۴ در ۱۰:۰۳ بعد از ظهر توسط

در هفته نیروی انتظامی

۸۰ ویژه برنامه در سقز برگزار می‌شود

فرمانده انتظامی شهرستان سقز گفـت: در هفته نیروی انتظامی، ۸۰ ویژه برنامه متنوع در سطح شهرستان سقز برگزار می‌شود.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، حمیدرضا اکبری پیش از ظهر امروز در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان سقز که به مناسبت هفته نیروی انتظامی برگزار شد، امنیت و آسایش کنونی جامعه را مرهون خون پاک شهیدان دانست.

وی با تبریک عید غدیرخم، اظهار کرد: ایجاد و حفظ امنیت مهم‌ترین وظیفه نیروی انتظامی است که در راستای آن همواره از سوی پرسنل خدوم این نیرو تلاش‌های زیادی صورت گرفته است.

اکبری در ادامه گفت: نیروی انتظامی به عنوان یک نیروی فداکار ضمن برخورد با اراذل و اوباش همیشه در ایجاد امنیت برای مردم از خودگذشتگی داشته‌اند.

وی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد انتظامی سقز در حوزه‌های مختلف، تمام موفقیت‌ها را مدیون تلاش پرسنل این نیرو دانست.

فرمانده انتظامی سقز با اشاره به آیات و احادیث گفت: امنیت زیربنای توسعه در همه زمینه‌ها در کشور است.

اکبری با اعلام شعار هفته ناجا مبنی بر اقتدار پلیس؛ همدلی و همزبانی، امنیت و آرامش اظهار کرد: در هفته نیروی انتظامی ۸۰ برنامه در سطح شهرستان سقز اجرا خواهد شد و  دستور کار اصلی نیروی انتظامی برای برقراری نظم، گسترش اقدامات ایجابی است.

وی اعلام کرد: در ۶ ماهه سال جاری ۱۱۵۱ دستگاه موتورسیکلت سرقتی و ۲۴ هزار و ۲۴۰ بطری مشروبات الکلی کشف شده است.

فرمانده انتظامی سقز یادآورشد: در این مدت همچنین ۳ هزار و ۶۱۵ دستگاه موتورسیکلت و خودرو شماره‌گذاری شده و بیش از ۱۰۴ هزار برگه جریمه هم صادر شده است.

اکبری اضافه کرد: تعداد ۱۲ هزار و ۱۵۶ نفر نیز در این مدت به کلانتری مراجعه کرده‌اند و در ۶ ماهه اول سال تعداد ۸ هزار و ۵۵۴ تماس با پلیس ۱۱۰ گرفته شده است و تعداد ۱۷ هزار و ۲۹۴ تماس با مرکز فوریت های پلیس برقرار شده است.

وی از تشکیل ۲۵ پرونده پیرامون بحث تهدیدات فضای مجازی اشاره و عنوان کرد: آگاه‌سازی در این خصوص به جد در دستور کار قرار دارد.

اکبری اضافه کرد: اجرای صبحگاه مشترک، بازدید از کمپ‌های ترک اعتیاد، همایش همیاران پلیس، غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدا، دیدار با ۱۲ خانواده شهید نیروی انتظامی، برگزاری مسابقه فوتسال کارکنان، برپایی ایستگاه سلامت، تقدیر از جمعی  از شهروندان و بازاریان در راستای تعامل با نیروهای انتظامی، تقدیر از جمعی از رانندگان و موتورسوران قانونمدار، اجرای طرح مردم یاری و تجلیل از بازنشستگان و کارکنان تلاشگر انتظامی از جمله برنامه‌های هفته ناجا خواهد بود.

فرماندار ویژه شهرستان سقز هم در این مراسم با بیان اینکه خدمات نیروی انتظامی کمتر رسانه‌ای شده و مردم از آن اطلاع کافی ندارند این هفته را فرصت مناسبی برای تشریح اقدامات این نیروها به مردم عنوان کرد.

علی‌اکبر ورمقانی، اقدامات نیروی انتظامی را قابل تقدیر خواند و عنوان کرد: نیروی انتظامی در شهرستان سقز دارای کارنامه قابل قبولی است.

وی هفته نیروی انتظامی را، یادآور ولایت‌مداری و تلاش جهادی قشری ارزشمند از نیروهای خدوم میهن اسلامی برشمرد.

در ادامه این مراسم از تعدادی از پرسنل نمونه و بازنشسته نیروی انتظامی شهرستان، رانندگان قانونمند درون و برون شهری، خانواده گرانقدر شهیدان نیروی انتظامی، بازاریان نمونه و همکار با نیروی انتظامی با اهدای لوح تقدیر قدر دانی شد.

اجرای برنامه‌های رزمی، تئاتر، تیراندازی به اشیاء در حال حرکت از برنامه این مراسم بود.

DSC00182 [SAQQEZ-NEWS] DSC00189 [SAQQEZ-NEWS] DSC00222 [SAQQEZ-NEWS] DSC00232 [SAQQEZ-NEWS] DSC00239 [SAQQEZ-NEWS]

 

برچسب‌ها, ,

پاسخ دهید