۰

دسته‌بندی نشده

سقز نیوز / ۵ کشته و مجروح در سانحه رانندگی در شهرستان سقز

خرداد ۴, ۱۳۹۳ در ۵:۳۷ قبل از ظهر توسط

=====================================

روز گذشته در یک تصادف رانندگی که در مسیر سقز – سنندج روی داد ، متاسفانه ۳ نفر در دم کشته و دو نفر دیگر مجروح شدند.

فرمانده پلیس راه شهرستان سقز در گفت و گو با سایت خبری سقز نیوز گفت:  این سانحه در کیلومتر ۵۳ جاده اصلی سقز به سنندج بین یکدستگاه سواری پراید که به سمت سقز در حال حرکت بود با یکدستگاه خودرو پژو ۴۰۵ که در جهت مخالف حرکت می کرد روی داد.

سرهنگ قاسم موسوی علت تصادف را انحراف به چپ سواری پراید اعلام کرد.

وی با اشاره به اینکه، مسیر سقز – سنندج یکی از مسیرهای پرتردد استان کردستان به شمار می آید، از رانندگان خواست در هنگام عبور از این مسیر به قوانین راهنمایی و رانندگی توجه نموده تا دچارحوادث دلخراش رانندگی نشوند.

موسوی علت اصلی بیشتر سوانح جاده ای را بی دقتی رانندگان و تخطی از قوانین راهنمایی و رانندگی دانست و افزود: فرهنگ سازی در خصوص رعایت قوانین رانندگی می تواند در راستای کاهش سوانح بسیار مثمر ثمر با شد که باید همه در این راستا همکاری کنند.

وی از دیگر مسائل دخیل در ایجاد حوادث رانندگی را غیر استاندارد بودن جاده های قدیمی و برون شهری دانست و اظهار امیدواری کرد: با اتمام بزرگراه کرمانشاه میاندوآب که بخش اعظمی از آن در شهرستان سقز است، دیگر شاهد این چنین حوادث دلخراش رانندگی نباشیم.

سرهنگ قاسم موسوی با اشاره به حجم بالای مسافرت ها در بهار و تابستان، و اینکه شهرستان سقز یکی از شهرستان های گردشگر پذیر در استان کردستان به شمار می آید، بر خونسردی رانندگان در هنگام رانندگی در مسیر های مواصلاتی این شهرستان تاکید کرد و سفر بی خطر و حادثه را برای همه خواستار شد.

هرگونه برداشت مطالب با ذکر منبع بلامانع است

Saqqez news

برچسب‌ها, , , , ,

پاسخ دهید