۰

حوادث

سقز نیوز/ ۳ کشته و ۳ زخمی در تصادف دلخراش رانندگی در سقز

آبان ۲۰, ۱۳۹۴ در ۱۰:۲۵ بعد از ظهر توسط

رییس مرکز فوریت های پزشکی سقز

 ۶ کشته و زخمی در تصادف رانندگی در سقز

رییس مرکز فوریت های پزشکی شهرستان سقز گفت، شامگاه امروز در یک تصادف دلخراش رانندگی در محور سقز – بوکان ۲ نفر در دم کشته و ۴ نفر دیگر بشدت مجروح شدند.

سلیمان خضری در گفت و گو با سایت خبری سقز نیوز، اظهارداشت: به دنبال تماس تعدادی از مردم با سامانه ۱۱۵ مرکز فوریت های پزشکی سقز، از وقوع یک فقره تصادف وحشتناک و دلخراش در حوالی روستای سرا در بخش مرکزی شهرستان سقز، در محور اصلی سقز – بوکان خبر دادند.

وی ادامه داد: پس از دریافت این تلفن ها که حکایت از تصادفی سخت می داد، نیروهای امدادی با ۲ دستگاه آمبولانس سریعا به محل اعزام شدند.

خضری گفت: پس از رسیدن نیروهای امدادی به محل تصادف که در کیلومتر ۱۵ مسیر یاد شده بین یکدستگاه سواری پژو ۴۰۵ و پراید روی داده است، ۲ نفر از مصدومان به بیمارستان امام خمینی و ۲ مصدوم دیگر نیز به بیمارستان تامین اجتماعی انتقال داده شدند.

وی در ادامه افزود: متاسفانه یک نفر از مصدومان قبل از رسیدن به داخل بیمارستان تامین اجتماعی و قبل از هر گونه اقدام پزشکی به علت شدت جراحت فوت می شود.

 رییس مرکز فوریت های پزشکی شهرستان سقز گفت: ۲ نفر از کشته های سر صحنه تصادف توسط آمبولانس آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سقز به سردخانه بیمارستان امام خمینی انتقال داده شدند.

سرهنگ کریم ویسی فرمانده پلیس راه شهرستان سقز علت حادثه را انحراف به چپ توسط خودروی سواری  پژو به خاطر سرعت زیاد در جاده لغزنده و عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه اعلام کرد.

photo_2015-11-12_09-33-12 [1024x768]

14 [1024x768]

پاسخ دهید