۰

دسته‌بندی نشده

سقز نیوز/ ۱۴۵ دهیار سقزی آموزش دیدند

دی ۲۵, ۱۳۹۳ در ۸:۱۵ بعد از ظهر توسط

===============================================

مسئول آموزش دفتر شهری و روستایی کردستان

آموزش‌های مهارتی به ۱۴۵ دهیار شهرستان سقز ارائه می‌شود

مسئول آموزش دفتر شهری و روستایی استانداری کردستان گفت: آموزش‌های مهارتی کار با رایانه و موارد دیگر به ۱۴۵ دهیار شهرستان سقز ارائه می‌شود.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، ژیلا احمدی در جلسه هماهنگی برگزاری دوره‌های مهارتی برای دهیاران شهرستان سقز اظهار داشت: آموزش یکی از برنامه‌های دفتر شهری و روستایی استانداری کردستان برای ارتقای سطح آگاهی دهیاران است.

وی گفت: برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی با جدیت در دستور کار دفتر امور شهری و روستایی استانداری کردستان قرار گرفته و این اموزش‌ها در همه استان فراگیر می‌شود.

مسئول آموزش دفتر شهری و روستایی استانداری کردستان اولویت در هر کاری را آموزش دانست و تصریح کرد: در دوره آموزشی دهیاران مهارت‌های ۷ گانه به تمام دهیاران استان کردستان آموزش داده می‌شود.

وی با اشاره به دوره آموزشی دهیاران شهرستان سقز گفت: در این دوره آموزشی ۱۴۵ نفر از دهیاران شهرستان سقز حضور دارند و با آخرین مهارت های کاری در زمینه کار با رایانه و موارد دیگر آشنا می‌شوند.

احمدی افزود: دهیاران در روستاها نقش یک مدیر را ایفا می کنند و همین موضوع سبب شده است که دهیاران در زمینه کاری خود و نیز نحوه مدیریت روستا آموزش ببینند.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون در استان کردستان یک هزار و ۱۲۰ دهیاری تاسیس شده است، ارتقای توانایی‌های دهیاران را در امور روستاها با برگزاری کلاس های آموزشی را بسیار ضروری دانست.

مسئول آموزش دفتر شهری و روستایی استانداری کردستان گفت: در پایان این دوره آموزشی که با همکاری جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود به شرکت کنندگان گواهی پایان دوره اعطا خواهد شد.

تاریخ انتشار خبر۲۵دی۱۳۹۳ساعت۲۱:۱۴

هرگونه برداشت مطالب با ذکر منبع بلامانع است

Saqqez news

برچسب‌ها, , , ,

پاسخ دهید