۰

دسته‌بندی نشده

سقز نیوز/ ۱۱ میلیارد ریال جریمه متخلفان در بازار

آذر ۴, ۱۳۹۳ در ۸:۴۲ قبل از ظهر توسط

================================================

رئیس تعزیرات حکومتی سقز

۷۳۸پرونده تعزیرات حکومتی در شهرستان سقز مختومه شد

سقز نیوز: رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان سقز گفت: تعداد ۷۳۸ فقره پرونده نیز مختومه شده که تاکنون بیش از ۱۱ میلیارد ریال جریمه از محل این پرونده‌ها دریافت شده است.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، علی‌اکبر ورمقانی فرماندار شهرستان سقز ظهر امروز در جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان سقز اظهار کرد: پیشگیری و کنترل بیشتر مرزها از  بهترین راهکارها برا ی کاهش قاچاق کالا و ارز است.

وی گفت: قاچاق کالا در کشور ما، علاوه بر آثار سوء اقتصادی به عنوان یک چالش اقتصادی و اجتماعی حائز اهمیت است.

فرماندار شهرستان سقز پدیده شوم قاچاق را به عنوان یک تهدید جدی بر بدنه اقتصادی کشور عنوان و تصریح کرد: قاچاق کالا خروج بی حاصل ارز، فرار گسترده سرمایه، افزایش بیکاری و کاهش تولیدات صنعتی داخلی را به دنبال دارد.

وی با بیان اینکه، باید نظارت‌ها در کنترل امر قاچاق کالا بیشتر باشد گفت: ادارات متولی باید تعداد بازرسان را افزایش یا از بازرسین افتخاری در این حوزه استفاده کنند.

رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان سقز هم در این جلسه گفت: از اول امسال تاکنون ۷۷۶ فقره پرونده قاچاق کالا به اداره تعزیرات سقز وارد شده که برای این تعداد پرونده  21 میلیارد و ۸۵۳ میلیون ریال جریمه صادر شده است.

سید فرید قادرزاده افزود: امسال از شهرستان دیواندره نیز، ۵۸۰ پرونده نیابتی ارجاعی به سقز ارسال و برای آن تشکیل پرونده شده است.

وی خاطر‌نشان کرد: تعداد ۷۳۸ فقره پرونده نیز مختومه شده که تاکنون بیش از ۱۱ میلیارد ریال جریمه دریافت شده است.

تاریخ انتشار خبر ۴ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۳۳

هرگونه برداشت مطالب با ذکر منبع بلامانع است

Saqqez news

برچسب‌ها, , ,

پاسخ دهید