۰

دسته‌بندی نشده

سقز نیوز/ ۶۸۱ کلاس درس در شهرستان سقز هوشمند شد

دی ۳۰, ۱۳۹۳ در ۹:۴۳ قبل از ظهر توسط

================================================

مدیر آموزش و پرورش سقز

۶۸۱کلاس درس در شهرستان سقز هوشمند شد

مدیر آموزش و پرورش شهرستان سقز هوشمند سازی را یکی از نیازهای مدارس برای ارتقای سطح آموزشی دانش آموزان دانست و گفت: ۶۸۱ کلاس درس در شهرستان سقز هوشمندسازی شده است.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، مظفر رستمی صبح امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان سقز که برای نخستین بار در یکی از مدارس این شهرستان برگزار شد اظهار داشت: هدف از برگزاری هفتمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان سقز در یکی از مدارس این شهرستان رسیدگی به کمبودهای مدارس است.

وی با اشاره به اینکه برگزاری جلسات به این شیوه به مدیران کمک می‌کند از نزدیک با مشکلات آشنا شوند گفت: از این پس جلسات شورای آموزش و پرورش در یکی از مدارس سطح شهرستان سقز برگزار خواهد شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان سقز با اشاره به اینکه، در ۲ نقطه شهری "صالح آباد" و تازه‌آباد" شهرستان کمبود فضای آموزشی وجود دارد بر ارائه راهکار از سوی اعضا برای رفع مشکل فضای آموزشی در این ۲ نقطه تاکید کرد.

وی با اشاره به اینکه، ۶۸۱ کلاس درس در سقز هوشمند سازی شده است، گفت: متاسفانه مدارسی که از سوی اداره کل نوسازی احداث می‌شود هوشمندسازی نشده و این مسئله باید پیگیری شود.

رستمی هوشمند سازی را یکی از نیازهای مدارس برای ارتقای سطح آموزشی دانش آموزان دانست و افزود: مدارسی که از امکانات هوشمند سازی و از شیوه‌های نوین آموزشی بهره می‌برند، در کلاس های بالاتر موفقیت آنان بیشتر خواهد بود.

وی هزینه هوشمند سازی مدارس شهرستان سقز را به طور میانگین ۲۵۰ میلیون ریال دانست و در این راستا از خیرین سقزی دعوت به همکاری کرد.

فرماندار شهرستان سقز هم در این جلسه با اشاره به اینکه آموزش و پرورش رکن اصلی تعلیم و تربیت آینده سازان ایران اسلامی را بر عهده دارد، بر مشارکت اولیاء در برنامه‌های آموزش و پرورش تاکید کرد.

علی اکبر ورمقانی گفت: امروز باید برای پیشبرد اهداف آموزشی که مد نظر مقام معظم رهبری است، نیاز به همدلی مسئولان و مردم برای کمک به ارتقای فضاهای آموزشی و امکانات مدارس بیش از پیش احساس می‌شود.

وی درباره برطرف کردن کمبودهای مدرسه پروین اعتصامی سقز که این جلسه در آنجا برگزار شد، قول مساعد داد.

تاریخ انتشار خبر۳۰دی۱۳۹۳ساعت۱۲:۱۸

هرگونه برداشت مطالب با ذکر منبع بلامانع است

Saqqez news

برچسب‌ها, , ,

پاسخ دهید