۰

حوادث

سقز نیوز/ یک هواپیما در بخش زیویه سقز سقوط کرد

مهر ۱۶, ۱۳۹۴ در ۴:۰۵ بعد از ظهر توسط

در بخش زیویه سقز

یک هواپیما در بخش زیویه سقز سقوط کرد

بامداد امروز یک هواپیمای کوچک ( پهباد ) در شهرستان سقز سقوط کرد.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز،  یکی از شاهدان عینی که اهل روستای طومار قامیش در بخش زیویه سقز است گفت، این پهباد حوالی ساعت ۶ مامداد امروز پس از برخورد با زمین منفجر و قطعات آن به اطراف پراکنده شده است.

وی در ادامه اظهار داشت: پس از برخورد این هواپیما با زمین تعدادی از مردم روستا برای مشاهده هواپیما به محل رفتند و با قطعات از هم جدا شده این پهباد روبرو شدند.

این شخص اظهار کرد: نیروهای انتظامی بخش زیویه و سپاه سریعا در محل حاضر شده و قطعات این پهباد را جمع آوری و با یکدستگاه وانت تویوتا متعلق به سپاه با خود بردند.

گفتنی است هم اکنون محل سقوط این پهباد توسط نیروهای نظامی و انتظامی محاصره و تلاش برای جمع آوری باقیمانده قطعات ادامه دارد.

به گفته شاهدان بر روی بدنه این پهباد حروف مختلف به زبان لاتین نوشته شده است و احتمالا مربوط به بیگانگان باشد.

این حادثه خسارت جانی در بر نداشت و قطعات این پهباد جهت بررسی و شناسایی بیشتر به شهرستان سقز انتقال داده شد.

به گفته شاهدی دیگر این حادثه در ساعت ۶ بامداد روی داد و پهباد مورد نظر توسط ۲ هواپیما در آسمان شهرستان سقز در بخش زیویه محاصره شده بود که از یکی از هواپیماها نوری قرمز رنگ همراه با صدای بلند دیده و شندیده شده و سپس هواپیمای کوچک(پهباد) سقوط می کند.

گفتنی است اجازه عکاسی و فیلمبرداری به هیچ کس داده نشده است و خود اهالی می گویند تعدادی جوان از محل سقوط عکس هایی گرفته اند اما پخش نکرده اند.

سقوط این پهباد توسط مسئولان تائید شده ولی صحت و سقم این که این پهباد متعلق به ایران است و یا خارج از کشور کسی اظهار نظر نمی کند و هیچ مسئولی هم راضی نشده که از قول وی این موضوع رسانه ای شود.

برچسب‌ها, , ,

پاسخ دهید