۰

دسته‌بندی نشده

سقز نیوز / یک شهرک معدنی جدید در شهرستان سقز احداث می شود

خرداد ۲۵, ۱۳۹۳ در ۶:۳۱ قبل از ظهر توسط

=================================================

فرماندار سقز

یک شهرک معدنی جدید در شهرستان سقز راه‌اندازی می‌شود

فرماندار شهرستان سقز با اشاره به وجود معادن غنی در شهرستان سقز از راه اندازی یک شهرک جدید معدنی در این شهرستان توسط استانداری کردستان خبر داد.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، نادر فخری صبح امروز در جلسه بررسی مشکلات شهرستان سقز که با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کردستان در فرمانداری این شهرستان تشکیل شد اظهار کرد: مهمترین زیر ساخت اقتصادی،نیروی انسانی است.

وی گفت: منابع انسانی ارزشمندترین منبع سازمان‌های امروزی به شمار می‌آیند چراکه به تصمیمات سازمانی شکل داده، مسال و مشکلات سازمان را حل نموده و بهره‌وری را عینیت می‌بخشند.

فرماندار سقز تصریح کرد: حتی با وجود حرکت سازمان‌ها به سوی استفاده از فناوری‌های جدید و تبدیل آنها به توده‌ای از سخت‌افزار، همچنان نقش انسان به عنوان عاملی حیاتی و راهبردی در بقای سازمان، کاملاً مشهود است.

وی دانش محوری، کار جهادی و افزایش سطح سواد و معلومات برای توانمندسازی و ارتقای مهارت نیروی انسانی کارکنان  ادارات را عامل رشد، توسعه و شکوفایی کشور برشمرد.

فخری با بیان اینکه، در دنیای کنونی، این انسان ها هستند که در کالبد سازمان روح می‌دمند و آن را اداره می‌کنند گفت: سازمان‌ها بدون وجود نیروی انسانی نه‌ تنها مفهومی‌ ندارند، بلکه اداره آنها نیز میسر نخواهد بود.

وی به مشکلات شهرستان سقز اشاره کرد و گفت: با توجه به تاکید استاندار کردستان  مبنی بر اتمام پروژه های نیمه تمام تلاش شهرستان به این امر اختصاص خواهد یافت.

فرماندار سقز تاکید کرد: تلاش برای جذب سرمایه گذار برای اتمام پروژه های مهم شهرستان و همت در راستای ایجاد اشتغال با جدیت در دستور کار مسئولان شهرستان سقز قرار دارد.

فخری با اشاره به وجود معادن غنی در شهرستان از راه اندازی یک شهرک جدید معدنی در سقز توسط استانداری خبر داد.

هرگونه برداشت مطالب با ذکر منبع بلامانع است

Saqqez news

برچسب‌ها, , ,

پاسخ دهید