۰

اجتماعی

سقز نیوز/ کمپین دیوار مهربانی در سقز راه افتاد

دی ۹, ۱۳۹۴ در ۲:۲۲ بعد از ظهر توسط

سالار عبد محمدی

راه اندازی کمپین دیوار مهربانی در سقز

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، سالار عبد محمدی شامگاه سه شنبه در محل افتتاح کمپین دیوار مهربانی در پارک سوار استقلال” روبروی مخابرات”  گفت، هدف از این طرح کمک به افراد نیازمنداست.

وی که به عنوان سخنگوی این کمپین در جمع عده ای از جوانان و شرکت کنندگان در مراسم افتتاح این کمپین صحبت می کرد و آقای باغبانی یکی از اعضای شورای شهر هم حضور داشت، بر مشارکت مردم در این کمپین تاکید کرد.

عبد محمدی با بیان اینکه این کمپین در حال فراگیر شدن در کردستان است اظهارداشت، مردم سقز همواره در کارهای خیر پیشقدم بوده و مطمئنا در جهت فعال نگه داشتن این کمپین”دیوار مهربانی” تلاش خواهند کرد.

وی ادامه داد: کمپین “دیوار مهربانی” به این شیوه فعالیت می کند که مردم در آن می توانند لباس هایی را که نیاز ندارند با دیگران به اشتراک بگذارند و هر کسی که نیاز دارد لباس بر می دارد و کسی هم که نیاز ندارد در آن لباس قرار می دهد.

سالار عبد محمدی افزود:  نیاز داری بردار نیاز نداری بزار، شعار این کمپین است و این دیوار تا زمانی که نیاز باشد به فعالیت خود ادامه می دهد.

سخنگوی کمپین دیوار مهربانی سقز ادامه داد: یاری به نیازمندان در فصل سرما به همت افرادی که در راه اندازی کمپین کمک کرده اند فعالیت خود را آغاز و ادامه خواهد داد.

عبد محمدی مکان دیوار مهربانی را پارک سوار استقلال” روبروی مخابرات”  اعلام کرد و گفت: این کمپین در جهت یاری رساندن به نیازمندان واقعی است و کسانی که می خواهند کمک کنند این دیوار مهربانی پذیرای آنان است.

وی تعداد اعضای کمپین دیوار مهربانی سقز را  زیاداعلام و گفت: بی شک به تعداد این گروه افزوده خواهد شد.

DSC02017 [SAQQEZ-NEWS] DSC02018 [SAQQEZ-NEWS] DSC02020 [SAQQEZ-NEWS]

photo_2015-12-28_14-29-31 [SAQQEZ-NEWS]DSC02021 [SAQQEZ-NEWS]

پاسخ دهید