۰

اجتماعی

سقز نیوز/ کشف بیش از ۴ میلیون انواع مواد محترقه در سقز

دی ۱۰, ۱۳۹۴ در ۸:۲۹ بعد از ظهر توسط

فرمانده انتظامی سقز خبر داد

کشف ۴.۴ میلیون انواع مواد محترقه در سقز

فرمانده انتظامی سقز از کشف ۴ میلیون و ۴۰۰ هزار انواع مواد محترقه خطرناک در این شهرستان خبر داد.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، حمیدرضا اکبری در مورد جزئیات انهدام این باند در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی این شهرستان اظهار داشت: در یک عملیات منسجم با انجام اقدامات اطلاعاتی باند تهیه و توزیع مواد محترقه و کالاهای ضدفرهنگی در این شهرستان منهدم شد.

وی ادامه داد: از این این باند مقدار ۴ میلیون و ۴۰۰ هزار انواع مواد محترقه خطرناک به همراه ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار نخ انواع سیگارت خارجی، یک‌هزار و ۱۱۸ دستگاه گوشی گران قیمت خارجی و ۴۵۰ هزار انواع داروهای نیروزای خارجی کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی شهرستان سقز خاطرنشان کرد: از این باند تعداد زیادی رسیور ماهواره و ال.ان.بی. نیز کشف و ضبط شده است که بنا به گفته کارشناسان ارزش ریالی کالاهای مکشوفه بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال است.

وی با بیان اینکه جامعه ما نیاز به آرامش دارد، اظهار کرد: افرادی هستند که با وارد کردن اقلام قاچاق در زمینه‌های مختلف از جمله اقلام ضد فرهنگی قصد دارند جوانان را به بیراه ببرند که با آنها برخورد قاطع خواهد شد.

فرمانده انتظامی شهرستان سقز ادامه داد: همیشه قاچاقچیان در ماه‌های آخر سال اقدام به وارد کردن ترقه‌های غیرمجاز و حادثه‌آفرین می‌کنند که نیروی انتظامی با این افراد برابر قانون برخورد خواهد کرد.

اکبری از خانواده‌ها درخواست کرد بچه‌های خود را با خطرات مواد آتش‌زا و محترقه آشنا کنند تا برای آنها مشکلی پیش نیاید.

وی با اشاره به کشف تعداد ۲۰ قلم اشیاء قدیمی و عتیقه در چند روز گذشته گفت: نیروی انتظامی با قاچاقچیان اشیای عتیقه نیز به شدت برخورد خواهد کرد و در این راستا از مردم خواست کسانی را که به شیوه‌های مختلف اقدام به حفاری‌های غیرمجاز می‌کنند، معرفی کنند.

برچسب‌ها, , , ,

پاسخ دهید