۰

اجتماعی

سقز نیوز/ پژوهشگران نمونه شهرستان سقز تقدیر شدند

دی ۱, ۱۳۹۴ در ۸:۳۳ قبل از ظهر توسط

در مراسمی

پژوهشگران نمونه شهرستان سقز تقدیر شدند

پژوهشگران نمونه شهرستان سقز با حضور فرماندار و مسئولان شهرستان مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، رحمان سیدیان رئیس آموزشکده فنی و مهندسی سقز عصر امروز در مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر سقزی در سالن آموزشکده فنی و حرفه‌ای خواستار تقویت روحیه پژوهش در بین دانش‌آموزان، حمایت از  استادان و دانشجویان شد و اظهار کرد: حرکت به سمت پژوهش‌محوری باید در دستور کار ادارات باشد.

وی اظهار امیدواری کرد: آموزشکده فنی مهندسی دختران شهرستان سقز نیز در مهرماه سال آینده دانشجو پذیرش کند.

جمال مرادپور از پژوهشگران شهرستان سقز نیز خواستار ایجاد پارک علم و فناوری در شهرستان و اختصاص اعتبار ادارات برای اجرای تحقیق‌های علمی شد.

در این مراسم، کیوان گدرونی، حسن بهرامی، مهران قادری، جمال خالداری، آزاد نوری، انور رحیم‌زاده، زاهد وکیلی، ادریس عبودی، طیب صادقی‌فر، لقمان محمدپور، هیوا حداد، ناصح یوسفی، علی رحیمی، جمشید کریمی، ناصر رحیم‌پور، پرویز میری، علیرضا ریحانی، لقمان محمدپور، سیدمحمد حسینی، معاونت اجتماعی نیروی انتظامی، ایوب ابراهیمی، وریا سلطانی، سعدی سماواتی، کژال صالحی و کریم کریمیان به عنوان پژوهشگران نمونه و برتر تجلیل شندد.

اجرای مولودی‌خوانی توسط گروه حزین به سرپرستی بهنام حجازی و برگزاری مسابقه بین دانشجویان با عنوان تاریخچه نامگذاری هفته پژوهش از دیگر برنامه‌های این آیین بود.

سقز دارای ۴ مرکز دانشگاهی با حدود هشت هزار دانشجو است که در هفته پژوهش بیش از ۴۰ برنامه علمی از جمله کارگاه‌ها، سمینار و سخنرانی‌های علمی اجرا شد.

 ۲۲ تا ۲۹ آذرماه به عنوان هفته پژوهش نامگذاری شده و شعار امسال هفته پژوهش، پژوهش و فناوری، عزم ملی و رویکرد جهانی نامگذاری شده است.

DSC01822 [saqqez news] DSC01824 [saqqez news] DSC01826 [saqqez news] DSC01827 [saqqez news] DSC01828 [saqqez news]

برچسب‌ها, , ,

پاسخ دهید