۰

دسته‌بندی نشده

سقز نیوز/ پرونده های قاچاق پیگیری می شود

دی ۲۴, ۱۳۹۳ در ۷:۵۱ قبل از ظهر توسط

================================================

رئیس تعزیرات حکومتی سقز

۹۶۵پرونده قاچاق کالا و ارز در سقز تشکیل شد

رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان سقز گفت: از ابتدای سال تاکنون ۹۶۵ پرونده قاچاق کالا و ارز، تنظیم بازار و صنفی وصول شده که ۹۳۰ مورد از آن بررسی شده است.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، فرید قادرپناه صبح امروز در جلسه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان سقز که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد اظهار داشت: از ابتدای سال تاکنون ۹۶۵ پرونده قاچاق کالا و ارز، تنظیم بازار و صنفی وصول شده که ۹۳۰ مورد از آن بررسی شده است.

وی گفت: متخلفان این تعداد پرونده مختومه به ۲۴ میلیارد و ۶۸۱ میلیون و ۴۱۸ هزار و ۷۵ ریال جریمه محکوم شده‌اند.

رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان سقز با بیان اینکه نسبت به مدت مشابه سال گذشته از لحاظ پرونده وصولی و بررسی شده افزایش چشمگیری در سقز وجود داشته تصریح کرد: این افزایش چشمگیر ناشی از صلاحیت‌های قانونی جدید تعزیرات حکومتی نسبت به قضاوت در مورد پرونده‌ها است.

وی گفت: از ابتدای سال تا کنون ۸۱۷ پرونده نیابتی از دیگر شهرستان‌های استان و استان‌های همجوار نیز برای بررسی به این اداره وصول شده  که تعداد ۷۹۷ پرونده از آنها مختومه و ۲۰ پرونده دیگر نیز در دست بررسی و اقدام است.

قادرپناه با اشاره به تراکم کاری در این اداره خاطر نشان کرد: کمبود نیروی انسانی یکی از  بزرگ‌ترین مشکل این اداره در شهرستان سقز است.

رئیس اداره، صنعت معدن و تجارت شهرستان سقز هم در این جلسه گفت: در اجرای قوانین مبارزه با قاچاق کالا و ارز و نظارت‌های بهداشتی در شهرستان سقز گشت‌های مشترکی با ادارات از جمله دخانیات و شبکه بهداشت و درمان، انجام شده است.

تاریخ انتشار خبر ۲۴ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۱۰

هرگونه برداشت مطالب با ذکر منبع بلامانع است

Saqqez news

برچسب‌ها, , , ,

پاسخ دهید