۰

دسته‌بندی نشده

سقز نیوز/ ورزشکاران سقزی حمایت می شوند

دی ۲, ۱۳۹۳ در ۱۱:۳۱ قبل از ظهر توسط

===============================================

رئیس مجمع نمایندگان کردستان

ورزشکاران مدال‌آور استان کردستان حمایت می‌شوند

رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان با اشاره به اینکه نمایندگان استان کردستان حساسیت ویژه‌ای در حمایت از ورزش استان دارند گفت: ورزش‌کاران مدال‌آور کردستان در سطح ملی حمایت می‌شوند.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، محسن بیگلری ظهر امروز در جمع ورزشکاران مدال‌آور شهرستان سقز با اشاره به اینکه فرد ورزشکار باید الگو برای جامعه باشد اظهار داشت: یکی از رسالت‌های ورزشکاران ترویج ورزش در جامعه است.

وی با اشاره به اهمیت اخلاق در حوزه ورزش گفت: مردم ورزشکار مدال‌آور بی‌اخلاق را قبول ندارند و خوشبختانه همه ورزشکاران سقزی با مردم‌داری خود سرآمد همه خوبی‌ها هستند.

رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان خاطر نشان کرد: مجلس همواره برنامه‌هایی برای حمایت از ورزشکاران را در دستور کار خود داشته و دارد و ما هم وظیفه داریم در جهت حمایت از ورزشکاران در خانه ملت تمام تلاش خود را به کار گیریم.

وی با اشاره به آمار بالای ورزشکار سازمان یافته در سقز گفت: مردم از این ورزشکاران انتظار دارند در جهت کسب مدال‌های قهرمانی چه در سطح ملی و چه در سطح جهانی تلاش کنند.

بیگلری کسب مدال‌های رنگارنگ توسط ورزشکاران رشته‌های مختلف ورزشی در شهرستان سقز را مایه افتخار دانست و افزود: تلاش خواهد شد تا از مدال‌آوران این شهرستان در سطح ملی حمایت‌های ویژه‌ای به عمل آید.

وی ورزش را عامل سلامت روح و روان دانست و خاطر نشان کرد: هر اندازه که در سطح جامعه ورزشکار داشته باشیم، شاهد یک جامعه پاک نیز خواهیم بود.

رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان گفت: نمایندگان استان کردستان حساسیت ویژه‌ای در حمایت از ورزش استان دارند و در این زمینه آماده همکاری با مسئولان و ورزشکاران در مسیر ارتقای سطح ورزش استان هستند.

رئیس اداره ورزش و جوانان سقز هم در این نشست که در محل دفتر نماینده مردم شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی صورت گرفت گفت: در حال حاضر ۱۴ هزار ورزشکار سازمان یافته در شهرستان سقز وجود دارد.

فرزاد خاکی افزود: این ورزشکاران در ۴۶ هیئت ورزشی و زیر مربیان با تجربه به فعالیت های ورزشی می پردازند.

وی ادامه داد: تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم زمینه قهرمان پروری در شهرستان سقز را گسترش دهیم.

خاکی با تقدیر از نماینده مردم شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی که همواره مشوق ترویج فرهنگ ورزشی در شهرستا بوده اند، گفت: وی با حضور در میادین مختلف ورزشی شهرستان ضمن قوت قلب برای ورزشکاران، در حد توان نیز به ورزش کمک کرده اند.

این مسئول افزود: امروز وضعیت ورزش شهرستان سقز به لحاظ بهره گیری از پتانسیل خوب ورزشی که همین ورزشکاران هستند، دهها مدال رنگارنگ برای شهرستان و استان در میادین ورزشی داخلی و برون مرزی کسب شده است.

در ادامه این نشست صمیمی و پس از درد دل های تعدادی از ورزشکاران حاضر در زمینه های ورزشی و مشکلات سر راه آنان، از ۱۴ نفر از ورزشکاران مدال آور کشوری و بین المللی آذر ماه امسال شهرستان سقز از سوی نماینده مردم در مجلس با اهدای لوح تقدیر و هدیه نقدی تجلیل شد.

ورزشکاران مورد تقدیر کاوه سلیمانی دارای مقام اول مسابقات بازی های آسیایی و ساحلی، حسین کرمی و یاسین احمدی به ترتیب دارای مقام دوم و سوم همین مسابقات، پیام ملک محمدی عضو تیم ملی، عطا فلاحی مربی تیم ملی موتای، بهنام بابامیری مربی تیم موتای، سمیه محمد پناه و مهری شعبانی مربی تیم تکواندو استان کردستان، نیان شامحمدی و شهرزاد نقدی مقام اول مسابقات قهرمانی کشور بانوان، روناک حسین زاده، اسرا هاشمی، هاوژین محمدزاده، شلیر پناهیده و آرزو شریفیان دارای مقام سوم همین مسابقات و نیز از فرهاد عزیزی دارای مقام دوم مسابقات بوکس قهرمانی کشورو شهرام حسن نژاد مربی تیم بوکس کشورو نیز از شورش میرزایی دارای دو مقام ارزشمند دوم مسابقات شنای ناشنوایان قهرمانی کشور بودند.

تاریخ انتشار خبر ۲ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۲۸

هرگونه برداشت مطالب با ذکر منبع بلامانع است

Saqqez news

برچسب‌ها, , , ,

پاسخ دهید