۰

دسته‌بندی نشده

سقز نیوز/ نمایشگاه تخصصی مبلمان در سقز دایر شد

شهریور ۱۲, ۱۳۹۳ در ۵:۱۰ قبل از ظهر توسط

============================================

نمایشگاه تخصصی مبلمان در سقز دایر شد

شامگاه دیروز سه شنبه ۱۱ شهریور ماه جاری نمایشگاه تخصصی مبلمان با حضور معاون فرماندار، رییس صنعت معدن و تجارت، رییس و اعضای مجمع امور صنفی در سقز افتتاح شد.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، در این نمایشگاه انواع مبل و دکوراسیون داخلی از تولید کنندگان بزرگ بازار مبل ایران هم چون یافت آباد، تهران پارس، و استان های همدان، اصفهان و خود شهر سقز ارائه شده است.

مسئول ستاد اجرایی نمایشگاه گفت: این نمایشگاه به منظور دسترسی مردم بدون واسطه به انواع مبل و دکوراسیون خانه دایر شده است.

توفیق رحیمی، هدف از برپایی این نمایشگاه را ایجاد شور و نشاط بین تولید کنندگان مبل و از سوی دیگر عادت دادن مردم به خرید از این گونه نمایشگاه ها که قیمت اجناس ارائه شده از بازار کمتر است، عنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه، ۳۰ شرکت در قالب ۱۰۰ غرفه آخرین تولیدات خود را در زمینه مبل، لوستر و بعضی اقلام دیگر به نمایش گذاشته اند گفت: تمام اجناس ارائه شده با تخفیف کلی به مردم عرضه می شود.

کیان رحیمی که مجری این نمایشگاه است گفت: حدود ۱۰ نفر به صورت شبانه روز برای برپایی این نمایشگاه که در نوع خود در ایران بی نظیر است برای استقبال از بازدید کنندگان در این فضاب عالی بر پا شده است.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت هم در حاشیه این نمایشگاه گفت: هدف از برپایی نمایشگاه یاد شده عرضه انواع مبلمان خانگی به مردم دانست.

جعفراسعدی افزود: در اواخر سال جاری یک نمایشگاه دیگر هم در زمینه ارائه مبلمان خانگی در همین مکان دایر خواهد شد.

این نمایشگاه از امروز به مدت یک هفته در دو وقت زمانی صبح و عصر در پارک مولوی کرد جنب مجتمع فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سقز دایر است.

تاریخ انتشار خبر ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۰۷:۴۵

هرگونه برداشت مطالب با ذکر منبع بلامانع است

Saqqez news

برچسب‌ها, ,

پاسخ دهید