۰

دسته‌بندی نشده

سقز نیوز/ مجتمع فرهنگی نور سقز امسال افتتاح می شود

آذر ۱۸, ۱۳۹۳ در ۵:۵۳ بعد از ظهر توسط

===============================================

رئیس تبلیغات اسلامی

مجتمع فرهنگی نور سقز امسال بهره برداری می شود

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سقز عصرامروز در بازدید از روند احداث مجتمع نور سقز، گفت: این مجتمع عظیم فرهنگی قرآنی به زودی به بهره برداری می رسد.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، حجت‌الاسلام محمد وحیدی که به همراه فرماندار این شهرستان از این مجتمع بازدید می کرد، اظهار کرد: تاکنون برای ساخت این پروژه فرهنگی – قرآنی ۲۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی سازمان تبلیغات هزینه شده است.

وی با اشاره به اینکه، این پروژه ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد گفت: برای اتمام آن نیازمند بیش از ۵۰۰ میلیون ریال دیگر هستم.

محمد وحیدی ادامه داد: این مجتمع در زمینی به مساحت ۵۰۰ متر مربع در ۴ طبقه در شهرک دانشگاه سقز حال اتمام است .

وی، دارالقرآن، خانه عالم، آمفی تئاتر، کلاس‌های آموزشی و یک فروشگاه ویژه پرسنل را از جمله بخش‌های این مجتمع اعلام کرد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سقز در ادامه این بازدید خاطر نشان کرد، برای احداث این بنای اسلامی از بهترین مصالح که سال های سال برای مردم این شهرستان ماندگاری داشته باشد، استفاده شده است.

فرماندار ویژه شهرستان سقز هم در این بازدید گفت: سازمان تبلیغات اسلامی از جمله نهادهایی است که با هدف اعتلای فرهنگ اسلام راستین و ترویج اسلام ناب محمدی تاسیس شده است.

علی اکبر ورمقانی، تاکید کرد: باید این سازمان بزرگ اسلامی همواره با بهره گیری از اساتید دینی و فرهنگی در راستای مبارزه با فرهنگ غلط غربی مبارزه کند.

فرماندار شهرستان سقز گفت: تلاش در راستای ترویج فرهنگ ایرانی اسلامی باید همواره در دستور کار سازمان تبلیغات اسلامی قرار گیرد.

وی با تقدیر از مسئولان سازمان تبلیغات اسلامی برای اتمام این پروژه با ارزش دینی در شهرستان سقز، بر بهره گیری عموم مردم از این مجتمع قرآنی و فرهنگی تاکید کرد.

تاریخ انتشار خبر ۱۸ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۱۰

هرگونه برداشت مطالب با ذکر منبع بلامانع است

Saqqez news

برچسب‌ها, , , ,

پاسخ دهید