۰

دسته‌بندی نشده

سقز نیوز/ قول وزیر بهداشت برای کمک ۱۰ میلیارد ریالی به بیمارستان امام سقز

آذر ۲۵, ۱۳۹۳ در ۱۰:۲۹ قبل از ظهر توسط

================================================

در سفر هاشمی به سقز صورت گرفت

قول وزیر بهداشت برای کمک ۱۰ میلیارد ریالی به بیمارستان امام سقز

سقز نیوز: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه بیمارستان امام خمینی (ره) سقز در سال ۱۳۴۲ و برای ۴۰ تخت بیمارستانی احداث شده است، قول مساعد داد برای تجهیز بخش کودکان این بیمارستان ۱۰ میلیارد ریال کمک کند.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، سیدحسن قاضی زاده هاشمی صبح امروز در جریان سفر به شهرستان سقز در بازدید از بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی در حال احداث این شهر اظهار داشت: هرچند اتمام عملیات ساخت این بیمارستان نیاز به زمان دارد اما بر اتمام هرچه سریعتر این طرح تاکید داریم.

وی پس از این بازدید در بیمارستان امام خمینی (ره) سقز حضور یافت و از بخش های مختلف این بیمارستان نیز بازدید کرد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه بیمارستان امام خمینی (ره) سقز در سال ۱۳۴۲ و برای ۴۰ تخت بیمارستانی احداث شده است، قول مساعد داد برای تجهیز بخش کودکان این بیمارستان ۱۰ میلیارد ریال کمک کند.

وی با تاکید بر راه اندازی بخش شیمی درمانی بیمارستان امام خمینی (ره) از تجهیز بخش چشم پزشکی و دیالیز این بیمارستان با توجه به وجود ۸۲ بیمار دیالیزی در این شهرستان نیز خبر داد و گفت: برای انجام این دو مهم مساعدت های لازم صورت می گیرد.

قاضی زاده هاشمی با اشاره به اینکه در شهرستان سقز ام.آر.آی وجود ندارد و بیماران مجبور هستند برای تهیه ام.آر.آی به مرکز استان که با سقز ۲۰۰ کیلومتر فاصله دارد مراجعه کنند، برای راه اندازی این بخش نیز قول مساعد داد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان سقز در این بازدید با بیان اینکه بیمارستان در حال ساخت ۱۶۰ تختخوابی سقز دارای ۴۳ درصد پیشرفت فیزیکی است گفت: تاکنون برای ساخت این بیمارستان بالغ بر ۱۲۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

غوثی ادامه داد: این بیمارستان در زمینی به مساحت ۳۱ هزار متر مربع و زیربنایی ۱۵ هزار متر مربع در دست احداث است که عملیات احداث آن از سال ۸۷ آغاز شد و قرار دادی ۳۶ ماهه دارد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هم چنین از چند مرکز بهداشتی درمانی شهرستان سقز بازدید و از نزدیک  نحوه خدمات دهی این مراکز به روستائیان را بررسی و با پرسنل این مراکز نیز دیدار کرد.

تاریخ انتشار خبر ۲۵ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۰۸

هرگونه برداشت مطالب با ذکر منبع بلامانع است

Saqqez news

برچسب‌ها, , , ,

پاسخ دهید