۰

دسته‌بندی نشده

سقز نیوز/ فرماندار جدید سقز حداکثر تا پایان شهریورماه معرفی می‌شود

شهریور ۵, ۱۳۹۳ در ۷:۱۶ قبل از ظهر توسط

=================================================

فرماندار سقز

فرماندار جدید سقز حداکثر تا پایان شهریورماه معرفی می‌شود

فرماندار سقز با اشاره به اینکه، حداکثر تا پایان شهریور ماه فرماندار جدید شهرستان سقز منصوب می‌شود تغییر مدیران را حق دولت دانست و گفت: امیدواریم مدیری شایسته، لایق، توانمند و متعهد برای شهرستان سقز انتخاب شود.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، پروسه تغییر فرمانداران دولت دهم در استان کردستان ۱۲ خردادماه با معرفی فرماندار جدید قروه متوقف شد و از آن زمان تاکنون گمانه‌زنی‌ها درباره انتخاب ۲ فرماندار شهرستان‌های سقز و کامیاران ادامه دارد.

استاندار کردستان در نشست مطبوعاتی اخیر خود با اصحاب رسانه از تعیین فرماندار جدید کامیاران در آینده نزدیک خبر داد ولی درباره معرفی فرماندار سقز به ادامه رایزنی‌ها اشاره کرد.

نادر فخری فرماندار کنونی سقز امروز خود به همه گامنه‌زنی‌ها و شایعات درباره فرماندار آینده سقز پایان داد و گفت: فرماندار جدید سقز حداکثر تا پایان شهریورماه معرفی می‌شود.

وی در مراسمی که به مناسبت گرامیداشت هفته دولت در روستای خورده لوکی از توابع بخش سرشیو شهرستان سقز برگزار شد با تشریح اقدامات نظام، کمبود اعتبار و تخصیص نامناسب آن در سال های گذشته را یکی از مشکلات مهم در راستای توسعه و عمران و آبادانی منطقه عنوان کرد.

فرماندار سقز در این مراسم با عنوان اینکه، اعتبارات خوبی برای توسعه و رفع محرومیت زدایی بخش سرشیو در نظر گرفته شده است به وضعیت راه های روستایی این بخش اشاره و از اداره کل راه و شهرسازی خواست تا در اتمام آسفالت راه های روستایی این بخش تسریع بخشد.

وی با اشاره به مراسم کلنگ زنی آغاز گازرسانی به این بخش اظهار کرد: انتظار این است که میزان برخورداری روستاهای شهرستان سقز  از گاز طبیعی به میانگین استانی برسد و تلاش جهت برخوردار نمودن روستاها از نعمت گاز ادامه دارد.

فخری گفت: با توجه به سردسیر بودن منطقه سقز و مشکل در ارسال سوخت به روستاها و کم برخورداری روستاهای این شهرستان از نعمت گاز طبیعی،باید گازرسانی به روستاهای شهرستان تسریع شود.

وی در جمع مردم این روستا تصریح کرد کرد: مجوز آسفالت ۴۰ کیلومتر راه روستایی سقز اخذ و به زودی عملیات آن آغاز خواهد شد.

فرماندار سقز در این مراسم با اشاره به اینکه، حداکثر تا پایان شهریور ماه فرماندار جدید شهرستان سقز منصوب خواهد شد تغییرات مدیریتی و تغییر مدیران را حق دولت و مسئولان استان دانست و اظهار امیدواری کرد، مدیری شایسته، لایق، توانمند و متعهد برای شهرستان سقز انتخاب شود.

تاریخ انتشار خبر ۵ شهریور۱۳۹۳ساعت۱۱:۴۵

هرگونه برداشت مطالب با ذکر منبع بلامانع است

Saqqez news

برچسب‌ها, , ,

پاسخ دهید