۰

دسته‌بندی نشده

سقز نیوز/ شهروندان سقزی از تخفیف ۲۲ درصدی عوارضات بهره مند می شوند

دی ۲۹, ۱۳۹۳ در ۱۱:۳۰ قبل از ظهر توسط

===============================================

رئیس شورای شهر سقز

شهروندان سقزی از تخفیف ۲۲ درصدی عوارضات بهره مند می شوند

در گرامی داشت ایام ا… دهه مبارک فجر، عوارضات شهروندان سقزی شامل تخفیف ۲۲درصدی می شود.

باقی رحمانپور رئیس شورای اسلامی شهر سقز، در گفت و گو با سایت خبری سقز نیوز، افزود: این تخفیف ۲۲درصدی از یکم بهمن ماه جاری تا سی ام بهمن به مدت یک ماه تمام اعمال می شود.

وی در ادامه اظهارداشت: در نشست اعضای شورای اسلامی شهر سقز که در سالن اجتماعات شورا برگزار شد، تمام اعضاء به اتفاق آری، خواستار اجرای این مصوبه شورای اسلامی شهر از سوی شهرداری شدند.

رحمانپور، اظهارداشت: این مصوبه به شماره ۲۱۴۹۳/۰۱/۲/۹۳به میمنت ایام ا… دهه مبارک فجر و به یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، به تصویب نمایندگان مردم شهر سقز در شورای اسلامی این شهر رسید.

رئیس شورای اسلامی شهر سقز ادامه داد: با عنایت به تبصره ۴ ذیل ماده ۶۷ لایحه عوارض درآمدی سال ۹۳ شهرداری سقز به منظور مساعدت به همشهریان فهیم و آگاه سقزی، با پیشنهاد شهرداری، شورای اسلامی شهر آن را مورد تصویب قرار دادند.

وی گفت: این عوارضات که شامل تخفیف شده اند عبارت است از، تمام عوارضات اعم از صدور پروانه ساختمان، پایانکار، مفاصاحساب، حق تفکیک ساختمانی، کسری پارکینگ، توافق تجاری و پروانه کسب در صورت پرداخت یک جا در مهلت مقرر، مشمول ۲۲درصد تخفیف می شوند.

رحمانپور افزود: عوارض نوسازی و پسماند(علاوه بر ۱۰%جایزه خوش حسابی)، پرونده های کمیسیون ماده ۱۰۰ هم مشمول ۱۵ درصد تخفیف در ایام ا… دهه مبارک فجر امسال خواهند شد و تمامی بدهی های قبلی نیز در صورت تسویه نقدی یک جا تا پایان سال جاری، مشمول ۱۵ درصد تخفیف خواهند شد.

وی افزود: تخفیفات ذکر شده تنها در مدت زمان تعیین شده قابلیت اجرایی دارد و مودیانی که به هر دلیل نتوانند نسبت به پرداخت بدهی های خود به صورت یک جا به حساب شهرداری اقدام ننمایندبه هیچ عنوان مشمول تخفیف مذکور نخواهند شد.

رحمانپور ادامه داد: کسانی که قدرت پرداخت یک جای عوارض را ندارند می توانند ابتداء یک دوم عوارض خود را پرداخت و سپس در ۴ قسط و با برخورداری از تخفیف ۱۰ % نسبت به پرداخت عوارضات خود تا پایان خردادماه ۹۴ اقدام کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر سقز گفت: اگر این تخفیف با استقبال همشهریان سقزی مواجه شود، با نظر شورای اسلامی شهر سقز تا ۲۵ اسفند ماه امسال تمدید خواهد شد.

وی در پایان از مردم خواست جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه برخورداری از تخفیف عوارض به واحد شهرسازی مراجعه کنند.

تاریخ انتشار خبر۲۹دی ۱۳۹۳ساعت۱۳:۰۲

هرگونه برداشت مطالب با ذکر منبع بلامانع است

Saqqez news

برچسب‌ها, , , , ,

پاسخ دهید