۰

دسته‌بندی نشده

سقز نیوز/ شماره تلفن های سقز تغییر کرد

شهریور ۶, ۱۳۹۳ در ۶:۵۰ بعد از ظهر توسط

================================================

طرح هم کد سازی تلفن ثابت در شهرستان سقز به اجرا درآمد

رییس اداره مخابرات شهرستان سقز در گفت و گو با سایت خبری سقز نیوز، گفت: در راستای حذف کدهای درون شهری تمامی شهرستان ها، طرح هم کدسازی بین شهری در استان از پنجم شهریور امسال عملیاتی شد و این طرح در سقز نیز به اجرا درآمد.

کریم محمدی گفت: با اجرای این طرح، این امکان برای هم استانی ها فراهم شد تا بدون نیاز به کد و با یک تعرفه و شرایط یکسان در سطح استان، با یکدیگر مکالمه کنند.

وی افزود: با اجرای این طرح، شماره تلفن مشترکین شهرستان سقز هم به ۸ رقم افزایش یافت.

محمدی با اشاره به اجرای طرح ملی هم کدسازی اظهار داشت: پیش شماره های کنونی ۲۲به۳۳۱ ،سه و شش به ۳۳،و۷۲ به ۳۳۷ درمرکز استان تغییر کرده است.

وی برای آگاهی هرچه بیش تر مردم از سایر شماره تلفن های شهرستان ها هم گفت: پیش شماره چهار به ۳۴ در شهرستان بانه، ۳۲به ۳۴۵و۳۳به۳۴۶ در شهرستان مریوان،۵۶به ۳۵۱ در شهرستان دهگلان خبر داد.

کریم محمدی اظهارداشت: پیش شماره های کنونی شهرستان قروه از پنج به ۳۵و قلعه قروه از ۵۳ به ۳۵۲،درشهرستان کامیاران از سه به ۳۵ و پیش شماره های شهرستان سقزاز سه به ۳۶ تغییر کرده است.

وی هم چنین از تغییر پیش شماره چهار به ۳۸ در شهرستان بیجار،سه به ۳۸ در شهرستان دیواندره خبر داد.

محمدی همچنین یادآور شد: پیش شماره ۳۸شهرستان سروآباد به ۳۴۸ و پیش شماره شهرسریش آباداز رقم پنچ به ۳۵ تغییر کرده است.

وی ادامه داد: کدهای استان کردستان از۰۸۷۵،۰۸۷۴،۰۸۷۲،۰۸۷۱به ۰۸۷ تغییر یافته است.

وی یادآورشد:مشترکین می توانند از طریق تماس با سامانه ۳۱۳۱ و یا با ارسال کد و شماره تلفن ثابت خود به شماره ۷۳- ۰۹۱۸۶۶۶۶۶۷۱ به صورت پیامک ازشماره جدید خود اطلاع یابند.

تاریخ انتشار خبر ۶ شهریور۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۰۵

Saqqez news

برچسب‌ها, , , ,

پاسخ دهید