۰

دسته‌بندی نشده

سقز نیوز/ سومین ایستگاه آتش نشانی سقز راه اندازی می شود

دی ۲۲, ۱۳۹۳ در ۲:۰۱ بعد از ظهر توسط

================================================

شهردار سقز

یک میلیارد ریال صرف ساخت سومین ایستگاه آتش‌نشانی سقز می‌شود

شهردار سقز با اشاره به بهره‌برداری از سومین ایستگاه آتش نشانی سقز در دهه فجر گفت: یک میلیارد ریال اعتبار صرف ساخت این ایستگاه می‌شود.

ضیاالدین نعمانی در گفت‌وگو با سایت خبری سقز نیوز، با اشاره به برنامه شهرداری برای توسعه ایستگاه‌های آتش‌نشانی در سقز اظهار داشت در گرامی داشت دهه مبارک فجر سومین ایستگاه آتش نشانی در شهر سقز به بهره‌برداری می رسد.

وی با اشاره به اینکه عملیات ساخت این ایستگاه آتش نشانی در مراحل پایانی قرار دارد گفت: این ساختمان در زمینی به مساحت ۱۰۰ متر و با اعتبار یک میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی شهرداری در محله شهرک دانشگاه افتتاح خواهد شد.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات  ایمنی شهرداری سقز هم در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سقز با اشاره به پرجمعیت بودن شهرستان، خواستار تجهیز امکانات اطفای حریق این سازمان شد.

ایرج گیلاسی افزود: نردبان هیدرولیک، تجهیزات حفاظت فردی، ماشین آلات اطفای حریق سنگین و نیمه سنگین، موتورسیکلت‌های چهار چرخ و دو چرخ از امکاناتی است که آتش نشانی سقز به آن نیاز دارد.

وی با بیان اهمیت نقش آموزش در کاهش حوادث خاطر نشان کرد: اجرای برنامه‌های آموزش با محوریت پیشگیری از حوادث در مهد کودک‌ها، مدارس، ادارات و مراکز نظامی و انتظامی شهرستان سبب کاهش حوادث شده است.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات  ایمنی شهرداری سقز گفت: تا پایان آذرماه امسال ۳۶۵ حادثه در سقز روی داده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته که ۵۰۹ مورد بوده،  کاهش چشمگیری را شاهد بودیم.

وی افزود: سازمان آتش نشانی سقز دارای ۳۹ نفر نیرو در قسمت عملیاتی و ۹ نفر در بخش اداری است که در ۳ شیفت کاری آماده ارائه خدمات به مردم هستند.

تاریخ انتشار خبر ۲۲ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۰۷

هرگونه برداشت مطالب با ذکر منبع بلامانع است

Saqqez news

برچسب‌ها, , , , ,

پاسخ دهید