۰

حوادث

سقز نیوز/ زن باردار در بخش امام سقز نجات داده شد

آذر ۲۶, ۱۳۹۴ در ۱۱:۳۷ قبل از ظهر توسط

رییس مرکز فوریت های سقز

زن باردار در بخش امام سقز نجات داده شد

رییس مرکز فوریت های پژشکی ۱۱۵ شهرستان سقز گفت، تکنسین های فوریت‌های پزشکی سقز بامداد روز چهارشنبه  جان مادر باردار را در یکی از روستاهای دور افتاده سقز نجات دادند.

 سلیمان خضری در گفت و گو با سایت خبری سقز نیوز، افزود: این امدادگران با حضور فوری در این روستا جان این مادر باردار که با توجه به نزدیک شدن علائم زایمان، و با وجود برف و سرمای شدید در مخاطره افتاده بود نجات دادند.

رییس فوریت های پزشکی با بیان اینکه، خانواده این بانوی سقزی به مرکز فوریت های پزشکی در روستای ایرانخواه تماس گرفته بودند اعلام کرد: پس از این تماس، علاوه بر اکیپ پایگاه ایرانخواه، تیم پزشکی و ماما هم از سقز فورا به روستا که در ۶۰ کیلومتری شهر سقز قرار دارد اعزام شدند.

سلمیان خضری عنوان کرد: برف سنگینی در جاده مسیر روستا باریده بود که راهداری با تلاش فراوان مسیر را برفروبی کرد تا آمبولانس بتواند وارد روستا شود.

وی ادامه داد: با تلاش امدادگران خانم “چینی عنایتی” ۲۹ ساله که اهل روستای میرآباد بخش امام بود، به بیمارستان امام خمینی (ره) انتقال داده شد و  نجان یافت.

خضری عنوان کرد: این سومین مادر باردار سقزی است که در یک هفته گذشته  و در زمانی که بارش برف سنگین بود توسط امدادگران پزشکی از روستاهای دوردست نجات یافتند.

وی از تلاش راهداری سقز و پرسنل پایگاه امدادی ۱۱۵ مستقر در ایرانخواه که شب گذشته در نجات این زن باردار تلاش کردند تقدیر کرد.

رییس فوریت های پزشکی سقز ادامه داد: این زن باردار دارای ۲ پسر است و این زایمان وی نیز دختر است.

DSC01735 [saqqez news]

20151215_214743 [saqqez news] 20151215_214808 [saqqez news] 20151215_215851 [saqqez news] 20151215_215857 [saqqez news]

برچسب‌ها, , , ,

پاسخ دهید