۰

دسته‌بندی نشده

سقز نیوز/ روند طولانی دادن مجوز باعث فرار سرمایه گذاران می شود

آذر ۹, ۱۳۹۳ در ۷:۲۶ قبل از ظهر توسط

===============================================

فرماندار شهرستان سقز

از روند طولانی دادن مجوز به سرمایه گذار باید پرهیز شود

سقز نیوز: فرماندار شهرستان سقز گفت، باید مسئولان دست اندرکار در زمینه دادن مجوز به سرمایه گذاران، از بوجود آمدن روند طولانی در دادن مجوز پرهیز کنند.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز: علی اکبر ورمقانی در اولین جلسه شورای سرمایه گذاری شهرستان سقز که با محوریت پشتیبانی از سرمایه گذاران برگزار شد، بر حمایت از طرح های توجیه دار برای سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال تاکید کرد.

وی با بیان اینکه، شهرستان سقز یکی از شهرستان های بزرگ استان با توجیه سرمایه گذاری است گفت: مسئولان شهرستان همواره از سرمایه گذاران حمایت کرده و در راستای ایجاد اشتغال در شهرستان به حمایت خود ادامه خواهند داد.

ورمقانی استعلام برای ایجاد سرمایه گذاری را از سوی دستگاه ها منطقی دانست و گفت: نباید به بهانه استعلام روند کار به درازا کشیده شود و فرد سرمایه گذار را به جای اینکه جذب کنیم او را فراری دهیم.

وی با بیان اینکه، برای ما فرقی ندارد که سرمایه گذار چه کسی است، بلکه مهم این است که باید از ظرفیت سرمایه گذاری او برای رونق شهرستان و ایجاد اشتغال بهره مند شویم.

فرماندار شهرستان سقز ادامه داد: همه به این باور رسیده ایم که در کشور، استان و شهرستان ما معضل بیکاری وجود دارد، پس باید از تمام سرمایه گذاران چه خارجی و یا داخلی و یا استانی حمایت کنیم و در راه اشتغالزایی او را کمک کنیم.

تاریخ انتشار خبر ۹ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۱۴

هرگونه برداشت مطالب با ذکر منبع بلامانع است

Saqqez news

برچسب‌ها, , ,

پاسخ دهید