۰

دسته‌بندی نشده

سقز نیوز/ روزانه ۱۵۰ تن زباله در شهر سقز تولید می‌شود

بهمن ۳, ۱۳۹۳ در ۳:۰۵ بعد از ظهر توسط

================================================

شهردار سقز

روزانه ۱۵۰ تن زباله در شهر سقز تولید می‌شود

شهردار سقز گفت: در طول شبانه‌روز ۱۵۰ تن زباله در شهر سقز تولید می‌شود که این مقدار زباله تولیدی هر روز توسط مأموران شهرداری جمع‌آوری و به محل دفن منتقل می‌شود.

ضیاالدین نعمانی در گفت‌وگو با سایت خبری سقز نیوز،اظهار داشت: در طول شبانه‌روز ۱۵۰ تن زباله در شهر سقز تولید می‌شود که این مقدار زباله تولیدی هر روز توسط مأموران تنظیف شهرداری جمع‌آوری و به محل دفن منتقل می‌شود.

وی به اهمیت برنامه‌ریزی برای تضمین سلامت همه افراد جامعه اشاره کرد و گفت: شهرداری در تمام ایام شبانه روز و با بهره گیری از ماشین آلات سبک و سنگین و پرسنل بخش تنظیف اقدام به ارائه خدمت به شهروندان می‌کند.

شهردار سقز با بیان اینکه، زباله می‌تواند خطرات زیست محیطی برای افراد و سایر جانداران فراهم کند، خاطر نشان کرد: همکاری مردم با مأموران شهرداری می‌تواند در فراهم کردن فضای شهری سالم‌تر برای شهروندان نقشی اساسی ایفا کند.

وی حفظ سلامتی برای شهروندان را برای شهرداری بسیار حائز اهمیت دانست و گفت: شهرداری سقز برنامه‌های کوتاه مدت و بلند مدتی برای بهبود وضعیت مبلمان شهری و فضای داخلی شهر تدوین کرد که اجرای آنها می‌تواند به ارتقای سلامت شهروندان کمک کند.

نعمانی با بیان اینکه، شهر سقز در مسیر شمال‌غرب به جنوب کشور قرار دارد و همواره مسافران و گردشگران زیادی از سقز عبور می‌کنند، از شهروندان سقزی خواست شهرداری را در راستای پاکیزه نگه داشتن شهر یاری کنند.

وی به افزایش سرانه فضای سبز در سطح شهر اشاره و خاطر نشان کرد: تلاش می‌کنیم با افزایش و گسترش فضای سبز در سطح شهر، بتوانیم زمینه نشاط و شادابی هرچه بیشتر شهروندان را فراهم کنیم.

شهردار سقز با اشاره به اینکه امسال ۱۰۰ پروژه شهری در سقز اجرا می‌شوند گفت: امسال رویکرد شهرداری سقز به سمت عمران و آبادانی و زیباسازی محیط شهری است و در بودجه و برنامه ریزی شهرداری تلاش شده در زمینه بهسازی و آسفالت کوچه‌های مناطق حاشیه‌ای، توسعه فضای سبز و تجهیز مبلمان شهری اقداماتی در شأن شهروندان قدر شناس انجام شود.

تاریخ انتشار خبر۳بهمن۱۳۹۳ساعت۱۱:۵۵

هرگونه برداشت مطالب با ذکر منبع بلامانع است

Saqqez news

برچسب‌ها, , , ,

پاسخ دهید