۰

دسته‌بندی نشده

سقز نیوز/ دیدار نماینده مردم در مجلس با بانوان سقزی

مرداد ۲۸, ۱۳۹۳ در ۵:۲۶ بعد از ظهر توسط

================================================

دیدار نماینده مردم در مجلس با بانوان سقزی

به گزارش خبرنگار سایت خبری سقز نیوز، محسن بیگلری نماینده مردم شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی در محل دفتر خود در سقز با نماینده قشرهای مختلف بانوان این شهرستان دیدار کرد.

در این دیدار نماینده مردم شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه، بانوان در ایران اسلامی از جایگاه ویژه ای برخوردارند، گفت: امروز بانوان کشور ما به یک الگوی زن مسلمان در جهان شناخته شده اند.

بیگلری در ادامه افزود: بانوان در کشور اسلامی ایران در تمام بخش ها حضوری فعال دارند و هم پای مردان برای سازندگی و ارتقاء جایگاه کشور در سطح جهان تلاش می کنند.

وی، نقش بانوان در جامعه کنونی را به دلیل پیچیدگی و انواع هجمه های بیگانگان برای به بیراه کشاندن جوانان ما و تخریب باورها و ارزش های معنوی خانواده ها مهم دانست و  بر نقش سازنده بانوان به عنوان کلیدی ترین عنصر تربیتی در اجتماع تاکید کرد.

رییس مجمع نمایندگان استان کردستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه، دولت برای اشتغال آحاد مردم به ویژه بانوان اقداماتی را انجام داده است، گفت: تلاش خواهیم کرد در راستای اشتغال بانوان سقزی در شهرستان حرکت هایی را انجام دهیم.

وی سپس با اشاره به اینکه، در جهت فعال کردن پروژه های نیمه تمام شهرستان ازجمله کنار گذرسقز – بوکان، بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی، جاده های بین شهری و روستایی، سد چراغ ویس، فرودگاه و چند پروژه دیگر اعتبارات خوبی جذب شده است که امیدواریم به زودی شاهد به بهره برداری رساندن آن ها باشیم.

در ادامه بانوان حاضر در این نشست مسائل مختلف نظیر تلاش برای پائین آوردن سن بازنشستگی بانوان، کاهش ساعات کاری، رفع مشکل مسکن، مرخصی زایمان بانوان پیمانی از ۶ به ۹ ماه، حق عائله مندی، احداث مهد کودک در محل کار، راه اندازی سایت بانوان، مشکل استخدام مربیان پیش دبستانی و احداث کمپ ترک اعتیاد برای بانوان را با نماینده مردم شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی را در میان گذاشته و خواستار پیگیری شدند.

تاریخ انتشار خبر۲۸مرداد ۱۳۹۳ ۰۰:۱۵

هرگونه برداشت مطالب با ذکر منبع بلامانع است

Saqqez news

برچسب‌ها, , , ,

پاسخ دهید