۱

اجتماعی / گفت و گوی خبری

سقز نیوز/ دکتر وثوقی نماد یک پزشک متعهد نسبت به مردم است

فروردین ۲۸, ۱۳۹۴ در ۵:۰۰ بعد از ظهر توسط

=================================================

شهردار سقز

دکتر وثوقی نماد یک پزشک متعهد نسبت به مردم است

شهردار سقز در باره دکتر وثوقی گفت، وی پزشکی متعهد نسبت به مردم و الگویی برای پزشکان جوان خواهد بود

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، طی مراسمی که در دفتر شهردار سقز و با حضور معاونین شهردار و تعدادی از اعضای شورای شهر برگزار شد، از سال ها تلاش دلسوزانه دکتر وثوقی پزشک سقزی تجلیل شد.

ضیالدین نعمانی با بیان اینکه دکتر وثوقی با سال ها طبابت در شهر باستانی سقز، در خدمت به مردم این شهرستان و شهرهای اطراف هرگز کوتایی نکرد، برای این پزشک دلسوز و خستگی ناپذیر آرزوی صحت و سلامتی کرد.

وی با اشاره به اینکه دکتر وثوقی در سایر شهرها و استانهای بزرگ کشور می توانست طبابت کند و دارای موقعیت های بسیار خوبی هم بود، اما وی شهر سقز را ترجیح داد و تا به امروز در جهت مداوای کودکان و خردسالان این شهرستان از خود گذشتگی کرده است.

شهردار سقز ادامه داد: این روزها شنیده می شود که این پزشک متخصص قصد استراحت دارد و دیگر خود را یک باز نشسته می داند، اظهار امیدواری کرد وی در تصمیم خود بازنگری کند.

شهردار سقز وجود همچون پزشک مهربان، کارآمد و متخصص و گرانقدر را یک نعمت الهی برای مردم سقز و منطقه و حتی کشور دانست و از خداوند برای سلامتی این پزشک زحمتکش زندگی سرشار از شادی و کامیابی را مسئلت کرد.

نعمانی ادامه داد: دکتر وثوقی بیش از ۴۰ سال است که در راستای درمان کودکان این شهرستان تلاش می کنند و عمر با برکت خود را در راه مردم این شهرستان و حتی خارج از شهرستان نهاده است.

در ادامه این نشست دکتر وثوقی هم با تقدیر از شهردار و اعضای شورای شهر برای این نشست صمیمی، برای آنان آرزوی موفقیت در خدمت به مردم قدر شناس سقز را خواستار شد.

وی در ادامه اظهارداشت: پس از اتمام رشته پزشکی در شهر سقز به طبابت مشغول شدم و تا به امروز از هیچ کوششی در خدمت به مردم شهرم فروگذار نکرده ام.

دکتر وثوقی افزود: عرق خاصی به مردم سقز دارم و بر همین اساس بوده که تا کنون توانسته ام به طبابت بپردازم.

وی در ادامه اظهارداشت: مردم شهرستان سقز در طول این سال ها همواره مرا مورد لطف و بزرگواری خود قرار داده اند و همین موضوع من را در این شهر تاریخی ماندگار کرد.

این پزشک متعهد سقزی با تقدیر از دیگر پزشکان سقزی و سایر پزشکانی که در شهر سقز به مردم ارائه خدمات درمانی و پزشکی می دهند، بر ادامه این روند به ویژه از سوی پزشکان جوان تاکید کرد.

وی با اشاره به اینکه شهر سقز دارای بافتی قدیمی است و مرکز شهر هم بسیار شلوغ و تردد را برای مردم در زمانهای خاص با مشکل مواجه می کند، از شهردار و شورای شهر خواست فکری اساسی برای این معضل داشته باشند.

دکتر وثوقی ادامه داد: دسترسی بیمار به مطب پزشکان باید به آسانی صورت بگیرد و بر احداث ساختمان پزشکان خارج از محدوده مرکزی شهر سقز تاکید کرد و از پزشکان خواست در این راستا با شهرداری و شورای شهر همفکری داشته باشند.

این پزشک سقزی اظهارداشت: مطالب زیادی برای انتشار در قالب کتاب آماده کرده ام که در اولین فرصت آنها را چاپ و در اختیار عموم مردم قرار خواهم داد.

وی در پایان صحبت هایش بارها مردم سقز را مردمانی با فرهنگ و بزرگوار خطاب کرد و افزود: فعلا به طبابت ادامه می دهم تا ببینم در آینده باید چگونه می توانم خود را بازنشسته کنم.

۲۷/فروردین/۱۳۹۴/ساعت۱۸:۵۲

 

هرگونه برداشت مطالب با ذکر منبع بلامانع است

Saqqez news

برچسب‌ها, , ,

+

۱ دیدگاه

  1. ابراهیم

    on مرداد ۱, ۱۳۹۴ - پاسخ

    با آرزوی روزی که همشریان دیگر نیز در مسیر تعالی (همچون دکتر وثوقی) برای شهر و دیارمان گام همسو بردارند

پاسخ دهید