۰

فرهنگی هنری

سقز نیوز/ دو هنرمند سقزی نمایشگاه نقاشی برپا کرده اند

خرداد ۳۰, ۱۳۹۴ در ۰:۳۸ قبل از ظهر توسط

================================================

برپایی نمایشگاه نقاشی در سقز

دو هنرمند سقزی نمایشگاه نقاشی برپا کرده اند

با همت دو هنرمند سقزی، نمایشگاه نقاشی در سقز برپا شده است

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، جاوید روح فدا و بهروز قدمی دوهنرمند خوش ذوق سقزی هستند که اقدام به برپایی این نمایشگاه کرده اند.

جاوید روح فدا در حاشیه برگزاری این نمایشگاه به خبرنگاران گفت: بنده در این نمایشگاه تعداد ۱۹ تابلوی نقاشی را در معرض دید عموم مردم گذاشته ام.

وی که دارای مدرک فوق دیپلم نقاشی از دانشگاه یزد است، می گوید: از سال ۸۶ کار نقاشی انجام می دهم و این نمایشگاه هم سومین نمایشگاه گروهی وی می باشد.

روح فدا اظهارداشت: با استفاده از تکنیک رنگ روغن این آثار را خلق کرده ام و در نظر دارم این کار نقاشی را همچنان ادامه دهم.

وی نبود بیلبرد تبلیغاتی برای هنرمندان را به منظور اطلاع رسانی از برگزاری نمایشگاهایشان را از کمبود های این هنرمندان دانست و از شهرداری و شورای شهر خواست در این راستا و اختصاص یک بیلبرد تبلیغاتی برای هنرمندان تاکید کرد.

بهروز قدمی هم که ۶ سال است در عرصه هنر نقاشی فعالیت دارد اظهارداشت: در این نمایشگاه تعداد ۱۷ اثر را در مقابل دیدگان مردم قرار داده ام.

وی در ادامه افزود: هدف از این نمایشگاه که با استفاده از تکنیک رنگ روغن است، به تصویر کشیدن گوشه ای از زندگی خود به وسیله این نقاشی هاست.

این هنرمند از حضور هنرمندان و مردم سقز در این نمایشگاه تقدیر کرد.

این نمایشگاه از امروز تا یکم تیرماه جاری در دو وقت زمانی صبح و عصر در محل نگار خانه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سقز دایر و پذیرای عموم مردم هنردوست سقز است.

هرگونه برداشت مطالب با ذکر منبع بلامانع است

Saqqez news

برچسب‌ها, ,

پاسخ دهید