۰

دسته‌بندی نشده

سقز نیوز/ دانشجویان قشری فرهیخنه و آگاه در جامعه هستند

آذر ۱۴, ۱۳۹۳ در ۸:۳۴ بعد از ظهر توسط

===============================================

رئیس دانشگاه آزاد سقز

دانشجویان قشری فرهیخنه و آگاه در جامعه هستند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز از دانشجویان به عنوان قشری آگاه و تاثیر گذار در جامعه نامبرد که فردای ایران در دست توانای آن ها خواهد بود.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، شهباز محسنی که در همایش یکروزه بررسی وضعیت اقتصاد کشور در سقز صحبت می کرد گفت: در این همایش در باره وضعیت اقتصاد کشور و راه های تقویت آن برای دانشجویان از سوی اساتید با تجربه صحبت خواهد شد.

دکتر محسنی اظهارداشت: این همایش با همت دانشگاه آزاد سقز، در سالن اجتماعات این دانشگاه در سقز برگزار می شود.

وی افزود: در این همایش  که اساتید، دانشجویان، مسئولان و طبقات مختلف مردم در صنف های مختلف حضور دارند، دکتر بایزید مردوخی در باره وضعیت اقتصاد کشور به شیوه کلی به ایراد سخنرانی می پردازند.

محسنی برگزاری این همایش را برای ایجاد نشاط علمی و به روز کردن اطلاعات دانشجویان بسیار ضروری دانست و گفت: برگزاری این چنین همایش هایی موجب ارتقای سطح علمی دانشجویان خواهد شد.

وی افزود: اقتصاد یکی از پایه های اصلی هر کشور به شمار می آید و دانشگاه آزاد هم خود را ملزم به برگزاری این همایش که می تواند پنجره ای رو به افقی روشن از اقتصاد باشد باز کند.

محسنی افزود: دانشگاه آزاد هرازگاهی برای بالا بردن سطح آگاهی دانشجویان خود در زمینه های مختلف تحصیلی اقدام به برگزاری این چنین همایش هایی می کند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز از استاد بایزید مردوخی به عنوان یک استاد با تجربه که در زمینه های مختلف اقتصادی بسیار وارد و مورد اطمینان است  نامبرد که امروز در این همایش به ایراد سخنرانی و ارائه اطلاعات جامع از وضعیت اقتصاد ایران و منطقه خواهند کرد.

وی اظهار امیدواری کرد دانشجویان بتوانند از وجود این استاد گرانقدر در راستای بالابردن اطلاعات خود در زمینه اقتصادی بهره مند شوند.

تاریخ انتشار خبر ۱۵ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۰۰:۰۲

هرگونه برداشت مطالب با ذکر منبع بلامانع است

Saqqez news

برچسب‌ها, , , ,

پاسخ دهید