۰

اجتماعی

سقز نیوز/ جشن نیکوکاری در سقز در حال برگزاری است

اسفند ۱۲, ۱۳۹۴ در ۱۲:۵۸ بعد از ظهر توسط

جشن نیکوکاری در سقز در حال برگزاری است

مدیر کمیته امداد سقز

جشن نیکوکاری در سقز در حال برگزاری است

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) سقز گفت، سال گذشته بیش از ۱ میلیارد ریال در جشن نیکوکاری مردم سقز کمک کردند

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، فاروق محمودی با بیان اینکه، سال گذشته یک میلیارد و ۷۷۰ میلیون ریال در جشن نیکوکاری جمع آوری شده است، گفت: تاکنون ۷۰۰ میلیون ریال  کمک های نقدی و غیر نقدی در جشن نیکوکاری جمع آوری شده است.

وی در حاشیه برگزاری جشن نیکوکاری که به صورت نمادین امروز در میدان قدس سقز برگزار شد افزود: برای جمع آوری کمک های مردمی در سطح شهرستان سقز در تمامی مدارس پایگاه دایر شده است.

 محمودی ادامه داد: همچنین  ۱۸پایگاه ثابت در شهر سقز،  و دو پایگاه سیار در گلوگاه های میرده و صالح آباد و نیز در محل بسیج دایر شده است.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود  اعلام کرد: تعداد ۸۰۰ فرزند یتیم تحت پوشش این نهاد هستند گفت: ۷۶۹ یتیم دارای حامی هستند که خیران برای حمایت از ۳۱ یتیم نیز که به تازگی تحت حمایت این نهاد قرار گرفته اند اعلام آمادگی کرده اند.

مدیر کمیته امداد سقز با بیان اینکه، بیش از ۱۴ هزار نفر تحت پوشش این نهاد قرار دارند بیان کرد: از این تعداد  یک هزار و ۴۸۸ نفر از آنها را دانش آموز و ۲۳۱ نفر را دانشجویان تشکیل می دهند.

وی اعلام کرد: در ایران اسلامی روز ۱۴اسفند ماه به نام روز احسان و نیکوکاری نامگذاری شده است که در روزهای قبل و بعد از آن در سراسر کشور پایگاه هایی به منظور جذب کمک ها و هدایای مردم به خانواده های محروم و نیازمند برگزار می شود که جمع آوری و توزیع آن توسط کمیته امداد صورت می گیرد.

DSC03126 [saqqez news] DSC03127 [saqqez news] DSC03135 [saqqez news] DSC03137 [saqqez news] DSC03139 [saqqez news] DSC03140 [saqqez news] DSC03141 [saqqez news]

برچسب‌ها, , ,

پاسخ دهید