۰

دسته‌بندی نشده

سقز نیوز/ ثبت ۸۷ هزار تجارت الکترونیک به ارزش ۲۲ میلیارد ریال در کردستان

آذر ۲۴, ۱۳۹۳ در ۸:۲۱ بعد از ظهر توسط

===============================================

مدیر کل پست استان کردستان اعلام کرد

ثبت ۸۷ هزار تجارت الکترونیک به ارزش ۲۲ میلیارد ریال در کردستان

مدیرکل پست ‌کردستان گفت: سال گذشته ۸۷ هزار تجارت الکترونیک به ارزش ۲۲ میلیارد ریال در ادارات تابعه این اداره‌کل در استان به ثبت رسیده است.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، فاتح احمدی ‌در نشست فرماندار و نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی با مسئولان دستگاه‌های ارتباطی و مخابراتی استان کردستان در سقز، از بهترین ارائه خدمات پستی در این شهرستان خبر داد.

وی با اشاره به اینکه سقز دارای قوی‌ترین شهرستان استان از لحاظ جابه‌جایی مرسولات رسیده و توزیع است، گفت: این خدمات مرهون تلاش همکاران پر‌تلاش اداره پست است.

احمدی اظهار داشت: امروز در اداره پست شهرستان سقز یک مجموعه پویا و فعال وجود دارد که در کوتاه‌ترین زمان ممکن خدمات خود را به مردم ارائه کرده‌اند.

مدیرکل پست استان کردستان با بیان اینکه امروز مکاتبات پستی نسبت به گذشته کم شده ‌است،‌ این موضوع را ناشی از وجود فناوری‌های جدید اطلاع‌رسانی از جمله اینترنت، اینترانت، فاکس و چندین مجموعه دیگر اطلاع‌رسانی دانست.

احمدی افزود: در سال گذشته، ۱۲ میلیون و ۲۷۰ مرسوله پستی در استان کردستان توسط ادارات پست وارد و صادر شده ‌و این یک شاخص خوب به شمار می‌آید.

وی ادامه داد: سال گذشته در ادارات پست استان کردستان ۸۷ هزار تجارت الکترونیک به ثبت رسیده ‌که از این طریق ۲۲ میلیارد ریال ارزش کالاهای جابه‌جا شده ‌است.

احمدی سامانه سینا را یکی دیگر از خدمات پست دانست و افزود: این سامانه به عنوان شاه‌کلید پست به شمار می‌آید که در یکپارچه‌سازی خدمات پستی کاربرد بسیاری خواهد داشت.

وی اظهار داشت: ۷۰۰ هزار کد پستی ۱۰ رقمی در سطح استان کردستان وجود دارد که این هم یک کار منحصر به فرد به شمار می‌آید.

احمدی در پایان ارائه خدمات بیشتر از سوی ادارات پست در سطح استان را نیازمند اعتبارات دولتی دانست و در این راستا تخصیص اعتبارات لازم را خواستار شد.

تاریخ انتشار خبر ۲۴ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۱۱

هرگونه برداشت مطالب با ذکر منبع بلامانع است

Saqqez news

برچسب‌ها, , ,

پاسخ دهید