۰

فرهنگی هنری

سقز نیوز/ تیم فوتسال سقز به مرحله یک هشتم نهایی صعود کرد

خرداد ۲۸, ۱۳۹۴ در ۱۲:۰۵ بعد از ظهر توسط

=================================================

رئیس اداره ورزش سقز

تیم فوتسال سقز به مرحله یک هشتم نهایی صعود کرد

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سقز گفت، دوتیم سینور تبریز نماینده آذربایجان شرقی و دیار پرسپولیس سقز نماینده استان کردستان به مرحله یک هشتم نهایی فوتسال قهرمانی لیگ باشگاههای کشور راه یافتند

 به گزارش سایت خبری سقز نیوز، فرزاد خاکی اظهارداشت،  با صعود تیم فوتسال سقز و تبریز به مرحله یک هشتم نهایی فوتسال قهرمانی لیگ باشگاهی کشور، پرونده این بازی ها در مرحله یک شانزدهم نهایی به میزبانی سقز بسته شد

وی در ادامه افزود: در این دوره از مسابقات تیم های دیار پرسپولیس سقز،  مهاجران دهدشت استان کهگیلویه و بویراحمد، تیم سینور تبریز و آرسای اندیمشک اهواز حضور داشتند که در آخرین روز بازی ها، تیم دیار پرسپولیس سقز به عنوان نماینده کردستان و  تیم سینور تبریز به مرحله یک هشتم نهایی راه یافتند.

خاکی ادامه داد: مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات فوتسال قهرمانی لیگ باشگاهی کشور از روز یکشنبه هفته جاری در سالن دو هزار نفری شهید آبدرم سقز، آغاز شده بود که شامگاه دیروز سه شنبه به کار خود پایان داد.

وی افزود: در سومین روز از این مسابقات، تیم دیار پرسپولیس سقز  با نتیجه ۶ بر ۵ بر مهاجران دهدشت پیروز شد و تیم سینور تبریز هم با نتیجه ۴ بر ۳ تیم آرسای اندیمشک اهواز را شکست داد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سقز گفت: تیم سینور تبریز با ۹ امتیاز و تیم دیار پرسپولیس سقز هم با ۶ امتیاز پیروز این دوره از مسابقات بودند.

فرزاد خاکی، راه یابی تیم پرسپولیس سقز به عنوان  نماینده کردستان را افتخاری دیگر برای فوتسال استان و شهرستان عنوان کرد

وی سطح بازی و توانایی بازیکنان را بسیار خوب ارزیابی و بیان کرد و گفت: شاهد رقابت سختی بین تیم های شرکت کننده در این دوره از مسابقات بودیم.

هرگونه برداشت مطالب با ذکر منبع بلامانع است

Saqqez news

برچسب‌ها, , ,

پاسخ دهید