۰

دسته‌بندی نشده

سقز نیوز/ تکمیل فاز اول فرودگاه سقز ۴۵۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

مرداد ۲۱, ۱۳۹۳ در ۸:۰۴ قبل از ظهر توسط

================================================

مدیرکل راه و شهرسازی کردستان

تکمیل فاز اول فرودگاه سقز ۴۵۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

مدیرکل راه و شهرسازی استان کردستان گفت: ساخت پروژه‌ی فرودگاه سقز از سال ۸۶ آغاز شده ‌که متاسفانه این پروژه به‌علت کمبود اعتبار روند کندی را داشته و برای افتتاح فاز نخست آن به ۴۵۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، محمدصادق وجدی صبح امروز در جریان بازدید از پروژه‌های راهسازی شهرستان سقز اظهار کرد: تا پایان امسال ۱۰۰ میلیارد ریال در زمینه راه سازی و ایمن سازی جاده‌ها در حوزه شهرستان سقز و بانه هزینه می‌شود.

وی گفت: با وجود کمبود اعتبارات تا کنون روکش آسفالت ۱۶ کیلومتر از محور سقز – بانه ، ۸ کیلومتر از محور سقز – بوکان و ۶ کیلومتر از محور سقز صاحب انجام شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان کردستان  تصریح کرد: مسیر شهر سقز به سمت آیچی هم ۴ خطه خواهد شد و در ۳ کیلومتر از محور گردنه خان بانه باند سبقت ایجاد می‌شود.

وجدی گفت: در راستای برنامه ایمن سازی مسیرهای مواصلاتی استان کردستان، تا تیرماه سال ۹۴ هم مسیر بانه تا سبدلو دوبانده خواهد شد.

وی وضعیت راه‌های موجود استان را نسبتاً مطلوب توصیف و تاکید کرد: در سال ۹۳ و سال آینده تحول خوبی در حوزه راه و ایمن سازی جاده ها در استان کردستان رخ می‌دهد.

مدیر‌کل راه و شهرسازی استان کردستان در باره پروژه فرودگاه سقز نیز گفت:  ساخت پروژه‌ فرودگاه سقز از سال ۸۶ آغاز شده که متاسفانه این پروژه به دلیل کمبود اعتبار روند کندی را طی کرده و برای افتتاح فاز نخست آن به ۴۵ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

تاریخ انتشار خبر۲۱مرداد۱۳۹۳ساعت۱۲:۰۵

هرگونه برداشت مطالب با ذکر منبع بلامانع است

Saqqez news

برچسب‌ها, , ,

پاسخ دهید