۰

اجتماعی / اقتصادی

سقز نیوز/ تصویب مجدد لایحه منطقه آزاد بانه و مریوان در کمیسیون اقتصادی مجلس

دی ۲۱, ۱۳۹۴ در ۹:۳۲ بعد از ظهر توسط

نماینده مریوان و سروآباد خبر داد

تصویب مجدد لایحه منطقه آزاد بانه و مریوان در کمیسیون اقتصادی مجلس

نماینده مردم شهرستان‌های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون اقتصادی مجلس لایحه ایجاد منطقه آزاد تجاری صنعتی بانه مریوان را که قبلاً در ۴ آبان ۹۴ در شورای عالی مناطق آزاد کشور و سپس اول آذر ۹۴ توسط هیئت دولت تأیید و تصویب شده بود مجدداً بررسی و نهایتاً با اکثریت آراء تصویب کرد.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، و به نقل از تابناک، امید کریمیان اظهار کرد: در جلسه عصر امروز کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی لایحه ایجاد منطقه آزاد تجاری صنعتی بانه مریوان با اکثریت آرا تصویب شد.

وی گفت: کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی لایحه ایجاد منطقه آزاد تجاری صنعتی بانه مریوان را که قبلاً در ۴ آبان ۹۴ در شورای عالی مناطق آزاد کشور و سپس اول آذر ۹۴ توسط هیئت دولت تأیید و تصویب شده بود و با توجه به نظر نمایندگان مجلس به کمیسیون مربوطه ارجاع داده شده بود، مجدداً بررسی و نهایتاً با اکثریت آراء تصویب کرد.

نماینده مردم شهرستان‌های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با تلاش و پیگیری‌های فراوان و با تشریح اهمیت و ضرورت تصویب این طرح برای توسعه اقتصادی کشور و استان کردستان اعضاء کمیسیون اقتصادی را توجیه و قانع کرده اصلاحات لازمه را اعمال کردیم و لایحه به زودی به صحن علنی باز می‌گردد.

وی ابراز امیدواری کرد منطقه آزاد تجاری صنعتی بانه مریوان مایه خیر و برکت برای مردم استان کردستان شده و در نهایت عامل کمک به رونق اقتصادی کشور شود.

برچسب‌ها, , , ,

پاسخ دهید