۰

دسته‌بندی نشده

سقز نیوز/ تصادف در محور سقز بوکان

مرداد ۱۴, ۱۳۹۳ در ۱۲:۵۶ بعد از ظهر توسط

=============================================

رییس  فوریت های سقز اعلام کرد

 تصادف در سقز ۳ مجروح بر جای گذاشت

رییس مرکز فوریت های پزشکی شهرستان سقز در گفتگو با سایت خبری سقز نیوز، گفت: در این سانحه رانندگی که در مسیر اصلی سقز بوکان روی داد، ۳ نفر بشدت مجروح شدند

سلیمان خضری در خصوص وقوع این تصادف افزود: به دنبال تماس یک شهروند با شماره تلفن ۱۱۵ این مرکز از وقوع یک فقره تصادف در کیلومتر ۲۲ مسیر اصلی سقز بوکان که منجر به آتش سوزی در یکی از خودروها شده است خبر داد.

وی اظهار داشت: با رسیدن نیروهای امدادی به محل مشخص شد که یک دستگاه پیکان با یک دستگاه وانت نیسان  به صورت رخ ب رخ بشدت با هم برخورد که منجر به آتش گرفتن وانت نیسان شده است.

خضری افزود: در این تصادف راننده وانت و پیکان در درون خودروها گیر افتاده بودند که با همکاری مردم و نیروهای امدادی و قبل از رسیدن آتش به اتاق وانت نیسان، سرنشینان به خارج از ماشین ها انتقال داده شدند.

وی اظهار داشت: مجروحان این حادثه که دچار شکستگی سر و اعضای بدن شده بودند پس از اقدامات نخست امدادی در محل، جهت مداوا به دو بیمارستان شهر سقز انتقال داده شدند.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سقز هم در باره این تصادف به سایت خبری سقز نیوز، گفت: با توجه به آتش گرفتن یکی از خودروها " وانت نیسان" دودستگاه خودروی سنگین آتش نشانی با ۶ نفر امدادگر به محل اعزام و اقدام به مهار آتش و سپس خارج کردن خودروها از روی آسفالت به خارج از جاده و بازگشایی مسیر نمودند.

ایرج گیلاسی افزود: این تصادف موجب مسدود شدن جاده اصلی سقز بوکان که یک راه ترازیت و پیوند دهنده مسیر شمالغرب به جنوب کشور است شد و در نهایت پس از ۴۵ دقیقه و پس از مهار آتش خودرو وانت نیسان و شستشوی آسفالت محل تصادف مسیر باز و رفت و آمد در آن برقرار شد.

سرهنگ کریم ویسی فرمانده پلیس راه شهرستان سقز هم  علت این تصادف را بی مبالاتی راننده پیکان در انحراف به چپ خودرو اعلام کرد.

تاریخ انتشار خبر ۱۴ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۰۰

هرگونه برداشت مطالب با ذکر منبع بلامانع است

Saqqez news

برچسب‌ها, , , ,

پاسخ دهید