۰

اجتماعی / حوادث

سقز نیوز/ تشکیل اکیپی برای برآورد خسارات ناشی از سیل در سقز

تیر ۳۰, ۱۳۹۴ در ۱۱:۳۹ قبل از ظهر توسط

=================================================

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس خبر داد

تشکیل اکیپی برای برآورد خسارات ناشی از سیل در سقز/ پرداخت خسارات به زیان‌‌ دیدگان

نماینده مردم شهرستان‌های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی از تشکیل اکیپی برای برآورد خسارت ناشی از وقوع سیل در سقز خبر داد و گفت: در صورت تأمین اعتبار به خسارت‌دیدگان کمک می‌شود.

به گزارش سایت خبری سقز نیوز، محسن بیگلری عصر امروز در بازدید از محل‌های دچار خسارت به ویژه بازار سقز که با حضور معاون عمران استاندار کردستان و اعضای ستاد بحران صورت گرفت با تقدیر از همکاری مسئولان عضو ستاد حوادث غیرمترقبه برای کمک به مردم حادثه دیده سقز، اظهار کرد: تمام تلاش خود را برای پرداخت خسارات وارده شده در سطح کشور به کار خواهیم بست.

نماینده مردم شهرستان‌های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بارش باران در سقز در  طول۵۰ سال اخیر بی‌سابقه بوده است، تصریح کرد: بارش باران و وقوع سیل خسارت زیادی به تاسیسات زیربنایی شهری به ویژه پل‌ها، شبکه فاضلاب و معابر وارد کرده است.

بیگلری خسارت به بازاریان سقزی را نیز در بافت قدیمی بازار بسیار بالا ارزیابی کرد و افزود: به زودی اکیپی برای برآورد خسارت تشکیل و در صورت تامین اعتبار به خسارت دیدگان کمک خواهد شد.

وی در پایان متذکر شد: قول‌های مساعدی در راستای رفع مشکل آبهای سطحی در چند نقطه شهر که همواره خسارت‌زا هستند گرفته شده است و به زودی اعتبارات لازم در اختیار شهرداری سقز قرار خواهد گرفت.

DSC07760 [saqqez news] DSC07756 [saqqez news] DSC07751 [saqqez news] DSC07752 [saqqez news] DSC07754 [saqqez news]

برچسب‌ها, ,

پاسخ دهید